День ангела Ірини та Лева: фоносемантика імен, характери і талісмани

Збір коштів на потреби армії України
12.01.2017

День ангела Ірини та Лева: фоносемантика імен, характери і талісмани

Сьогодні, 12 січня, свої іменини святкують жінки на ім’я Ірина та чоловіки на ім’я Лев. Ми підготували для вас добірку цікавої інформації про ці імена, їх походження, значення та характери.

Ірина

Значення: «Мир, спокій»

Походження: Ім`я давньогрецького походження

Характер: У дитячі роки Ірина самостійна й рішуча. Прагне більше перебувати в товаристві батька, ніж матері. Має хороші здібності, і навчання не вимагає від неї особливих зусиль. Здатна реально підходити до оцінки навколишньої дійсності. 

Любить читати фантастичні романи і детективи, захоплюється спортом. Проливати сльози, співпереживаючи героям книги, ніколи не буде, тому що почуття сентиментальності їй не властиво, навпаки, в її характері присутня жорстокість.

Читайте також: День ангела Дмитра та Анастасії: значення імен, характер, талісмани

Після закінчення школи для Ірини важливим моментом у житті стає вибір спеціальності, а потім і професійний ріст. Відповідально підходить до виконання будь-якої роботи. Товариська, швидко встановлює контакт з незнайомими людьми. У компанії поводиться вільно, не відмовиться випити вина. Краще почуває себе серед чоловіків, у жіночому товаристві їй стає нудно.

Ірина – влюблива натура, але голови в захопленнях не втрачає, завжди прагне зберегти незалежність. До вибору чоловіка підходить грунтовно. Буде відданою, вірною дружиною і користуватиметься великою повагою чоловіка й дітей.

У шлюбі Ірина ніколи повністю не підкоряє своє життя інтересам чоловіка і домашнього вогнища. Професійна діяльність в її житті завжди відіграє істотну роль. Ірина вміє добре готувати, захоплюється модними системами виховання дітей.

Читайте також: День ангела Костянтина та Марії: походження імен, талісмани та характери

Чим порадувати іменинницю: Приготуйте смачну святкову страву, наприклад, полуничну паннакотту.

Фоносемантика: Слово Ірина справляє враження чогось хорошого, простого, світлого, ніжного, яскравого, радісного.

Талісман: конвалія. Колір: синій. Камінь: опал. Знак зодіаку: ім`я підходить Дівам, Стрільцям, Козерогам і Рибам.

Лев

Значення: «Цар звірів», «лев».

Походження: Ім`я Лев – давньогрецьке.

Характер: У дитинстві Лев – це спокійний і навіть дещо флегматичний хлопчик. Він не плаче по дріб`язках, але якщо його сильно скривдять, то ридання його будуть невтішними. У середовищі своїх однолітків не задирається, але здачі дати може будь-кому. Любить купатися, ходити в ліс.

Читайте також: День ангела Артема та Євгенії: значення імен, характер і талісмани

Лев наполегливо домагається поставленої мети. Якщо що обіцяє зробити, то докладе всі свої сили, щоб стримати дане слово. У характері переважають доброта і душевність. Завдяки своїм особистим якостям згодом займає непогане положення в суспільстві.

Лев з особливою увагою ставиться до слабких і беззахисних, він завжди готовий прийти на допомогу людям похилого віку, дітям, хворим. Володіє терпимістю і гнучкістю, вміє відмовитися від бажаного. Але межі стриманості Лева не безмежні, після ряду зауважень і попереджень може послідувати сильний спалах гніву.

У жінках Лев найбільше цінує вірність і доброту. Надає великого значення сексуальним відносинам. В юнацькі роки велелюбний. У відносинах з близькими здатний проявляти довготерпіння. Любить грати з дітьми в рухливі ігри.

Читайте також: День ангела Наталі та Георгія: походження імен, характери і талісмани

Чим порадувати іменинника: Приготуйте смачну святкову страву, наприклад свинину в кунжуті.

Фоносемантика: Слово Лев справляє враження чогось хорошого, красивого, безпечного, доброго, світлого, ніжного, жіночного, веселого, яскравого, радісного. 

Талісман: лев. Колір: білий. Камінь: алмаз. Знак зодіаку: ім`я підходить Тельцям, Близнюкам, Стрільцям, Козерогам.

За матеріалами www.calend.ru

, , , переглядів: 1 003

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *