День ангела Івана: походження імені, характер і талісмани

Збір коштів на потреби армії України
18.03.2017

День ангела Івана: походження імені, характер і талісмани

Сьогодні, 18 березня, свої іменини святкують чоловіки на ім’я Іван. Ми підготували для вас добірку цікавої інформації про це ім’я, його походження, значення та характер.

Значення: «Яхве (Бог) змилостивився, помилував».

Походження: Це ім`я має стародавню форму Іоанн давньоєврейського походження. У різних народів це ім`я вимовляється по-різному: Жан, Джон, Ян, Ганс, Джованні, Юхан, Хуан, Янніс.

Характер: Хлопчики з таким розповсюдженим ім`ям можуть мати самий різний характер. Вони можуть бути тихими і непримітними, можуть бути непосидючими і буйними. В Іванові можливе сполучення найрізноманітніших якостей: сили й слабості, добра й жорстокості, ніжності й гніву.

Читайте також: День ангела Вячеслава: походження імені, характер і талісмани

Мають надзвичайно широке коло інтересів і захоплень, за багато чого беруться й багато чого їм вдається зробити. Івани зустрічаються серед людей самих різних професій, вони можуть бути лісорубами, поетами, льотчиками, лікарями, вантажниками. Відкриті назустріч всьому світу. Завжди в курсі справ своїх родичів і близьких знайомих.

За столом прагнуть зібрати численну компанію й повеселитися від душі. Івани, як правило, щедрі, але зустрічаються й скупі. Серед захоплень неодмінно футбол, рибалка. Політичні події теж не залишаються осторонь. Жінці, що вирішила зв`язати свою долю з Іваном, треба пам`ятати, що її буде чекати відчайдушне життя. Будинок завжди буде відкритий, черги гостей ніколи не буде перериватися.

Читайте також: День ангела Марини: походження імені, характер і талісмани

Іван довірливий і чуйний. Він гнучкий, але може бути і впертим, якщо справа торкнеться його кревних інтересів. Дорожить шлюбом, але може захопитися однієї з подружок дружини. Не ревнивий. Але на залицяння за своєю дружиною може відреагувати непередбаченим чином. У домашньому господарстві роботу ділить на чоловічу й жіночу й свою частину справ виконує без нагадувань. Діти дуже люблять батьків, що носять ім`я Іван.

Чим порадувати іменинника: Приготуйте смачне святкове блюдо, наприклад, кролика в сметані.

Фоносемантика: Слово «Іван» справляє враження чогось хорошого, красивого, безпечного, простого, гладкого, округлого, світлого, радісного.

Талісман: ромашка. Колір: блакитний. Камінь: алмаз. Знак зодіаку: Ім`я підходить Овнам, Тельцям, Близнюкам, Ракам, Дівам, Терезам, Скорпіонам, Стрільцям і Водоліям.

Джерело – www.calend.ru.

, , , переглядів: 2 632

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *