День ангела Кирила: значення імені, талісмани та характер

Збір коштів на потреби армії України
03.04.2017

День ангела Кирила: значення імені, талісмани та характер

Сьогодні, 3 квітня, свої іменини святкують чоловіки на ім’я Кирило. Ми підготували для вас низку цікавої інформації про характер цього імені, його значення та фоносемантику.

Значення: «Пан», «Владика».

Походження: Ім`я давньогрецьке, зменшувальне від Кир.

Характер: Маленький Кирило дуже допитливий. Його цікавить буквально все: чому літають літаки, звідки беруться діти, навіщо цвірінькають горобці. Читати починає рано і швидко проковтує всі книги, наявні в будинку, іноді зовсім не розуміючи змісту. Має хорошу пам`ять. З дитинства засвоює правила гарної поведінки, і в школі вчителі ставлять його в приклад іншим дітям.

Читайте також: День ангела Артема та Євгенії: значення імен, характер і талісмани

Від надмірної позитивності в Кирила можуть виявитися ознаки зазнайства, він може стати егоїстом. Кирило дуже неохоче буде давати списувати домашні завдання своїм одноліткам. Прагне всюди бути першим – і в навчанні, і в іграх.

Відноситься до людей з підвищеною самооцінкою. Любить покрасуватися і постійно чекає похвали на свою адресу. У суперечці його в першу чергу привертає можливість проявити свої знання і здібності, істина для нього виявляється на другому місці.

При виборі дружини думає про те, яке вона буде справляти враження на оточуючих. З ревнощами ставиться до знайомих дружини, сам, як правило, не зраджує. Надає допомогу по дому, але тільки якщо його про це попросять. З тещою перебуває в неприязних відносинах.

Читайте також: День ангела Світлани: походження імені, талісмани та характер

Чим порадувати іменинника: Приготуйте смачне святкове блюдо, наприклад, куряче фрикасе з печерицями.

Фоносемантика: Слово Кирило справляє враження чогось шорсткого, незграбного, ніжного, слабкого, гарячого, тихого, маленького, рухомого, швидкого.

Талісман: ракета. Колір: блакитний. Камінь: сапфір. Знак зодіаку: ім`я підходить Овнам, Терезам, Стрільцям і Водоліям.

Джерело: www.calend.ru.

, , , переглядів: 1 593

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *