День ангела Костянтина та Марії: походження імен, талісмани та характери

Збір коштів на потреби армії України
08.01.2017

День ангела Костянтина та Марії: походження імен, талісмани та характери

Сьогодні, 8 січня свої іменини святкують Костянтини та Марії. Ми підготували для вас добірку цікавої інформації про ці імена, їх походження, значення та характери.

Отже, Костянтин

Значення: «Стійкий, постійний».

Походження: Ім`я прийшло з Візантії.

Характер: У дитинстві дуже боязкий, постійно перебуває в стані тривоги. Дуже важко звикає до чужих людей і нової обстановки. Звикання до дитячого садку і школи потребує від Костянтина значних зусиль, і буде коштувати батькам чималих хвилювань. З віком позбудеться від комплексу страху, але сходитися з людьми буде важко. Друзів має небагато, але всі вони перевірені часом.

Читайте також: Яка вона Анна? Значення, характер та прикмети імені

Костянтин – відповідальний і сумлінний працівник. Своїй справі віддає всю душу. З підлеглими делікатний, його накази більше схожі на прохання. Може засмучуватися через дрібниці. У Костянтина тонке відчуття прекрасного. Він здатний побачити в людині ледь помітні переваги і відкрити їх іншим.

У той же час Костянтин може захопитися яскравою і ефектною жінкою, домагатися її уваги. Одружившись на такій жінці й виявивши її душевну і моральну порожнечу, швидко байдужіє в своїх почуттях. Розлучення переносить важко. Насторожено ставиться до тещі.

Читайте також: День ангела Дмитра та Анастасії: значення імен, характер, талісмани

Чим порадувати іменинника: Приготуйте смачне святкове блюдо, наприклад, курячі крильця в пив.

Фоносемантика: Слово Костянтин не має виражених фоносемантичних характеристиками.

Талісман: акація. Колір: охра. Камінь: берил. Знак зодіаку: ім`я підходить Тельцям, Стрільцям і Козерогам.

Отже, Марія

Значення: «Гірка, кохана, уперта».

Походження: Ім`я має давньоєврейське походження.

Характер: Маша – добра, ніжна, спокійна дівчинка. У неї саме улюблене заняття – побути нянькою для маленьких дітей. Дуже ранима, важко переживає навіть невелике зауваження на свою адресу. У той же час в її характері присутня твердість, достоїнство, здатність постояти за себе. Її дії іноді носять імпульсивний характер.

Читайте також: День ангела Артема та Євгенії: значення імен, характер і талісмани

Відповідально ставиться до навчання в школі і завжди старанно виконує домашні обов`язки. Однолітки цінують її за працьовитість, здатність виявити співчуття. Доросла Марія випромінює навколо себе тепло, ласку, увагу. Вона завжди готова допомогти людині, яка потрапила в біду.

У шлюбі вірна, але, щоб відносини з чоловіком були більш теплими і щирими, необхідно мати в родині хоча б одну дитину. Марія – дуже віддана мати, віддає всю себе дітям. Діти відповідають їй взаємністю, завжди виступають на її боці. Важко переживає невірність чоловіка. Невдачі та поразки засмучують її, але трагедії з цього вона не робить. За себе може постояти, в образу ні себе, ні своїх близьких не дасть.

Читайте також: День ангела Павла та Івана: походження імен, характер і значення

Хороший організатор, вона здатна досягти успіхів на адміністративній роботі середнього рівня. Завжди прагне до самостійності в роботі, де не потрібно жорсткого підпорядкування одній конкретній людині. Домагається професійних успіхів в педагогіці, медицині, бізнесі.

Чим порадувати іменинницю: Приготуйте смачну святкову страву, наприклад, полуничний чізкейк.

Фоносемантика: Слово Марія справляє враження чогось хорошого, могутнього.

Талісман: голуб. Колір: бузково-червоний. Камінь: алмаз. Знак зодіаку: ім`я підходить Тельцю, Скорпіону, Діві і Рибі

За матеріалами www.calend.ru

 

, , , переглядів: 1 191

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *