День ангела Марії: походження імені, талісмани та характер

Збір коштів на потреби армії України
25.02.2017

День ангела Марії: походження імені, талісмани та характер

Сьогодні, 25 лютого, свої іменини відзначають жінки на ім’я Марія. Ми підготували для вас низку цікавої інформації про характер цього імені, його значення та фоносемантику.

Значення: «Гірка, кохана, уперта».

Походження: Ім`я має давньоєврейське походження.

Характер: Маша – добра, ніжна, спокійна дівчинка. У неї саме улюблене заняття – побути нянькою для маленьких дітей. Дуже ранима, важко переживає навіть невелике зауваження на свою адресу. У той же час в її характері присутня твердість, достоїнство, здатність постояти за себе. Її дії іноді носять імпульсивний характер.

Читайте також: День ангела Артема та Євгенії: значення імен, характер і талісмани

Відповідально ставиться до навчання в школі і завжди старанно виконує домашні обов`язки. Однолітки цінують її за працьовитість, здатність виявити співчуття. Доросла Марія випромінює навколо себе тепло, ласку, увагу. Вона завжди готова допомогти людині, яка потрапила в біду.

У шлюбі вірна, але, щоб відносини з чоловіком були більш теплими і щирими, необхідно мати в родині хоча б одну дитину. Марія – дуже віддана мати, віддає всю себе дітям. Діти відповідають їй взаємністю, завжди виступають на її боці. Важко переживає невірність чоловіка. Невдачі та поразки засмучують її, але трагедії з цього вона не робить. За себе може постояти, в образу ні себе, ні своїх близьких не дасть.

Читайте також: День ангела Павла та Івана: походження імен, характер і значення

Хороший організатор, вона здатна досягти успіхів на адміністративній роботі середнього рівня. Завжди прагне до самостійності в роботі, де не потрібно жорсткого підпорядкування одній конкретній людині. Домагається професійних успіхів в педагогіці, медицині, бізнесі.

Чим порадувати іменинницю: Приготуйте смачну святкову страву, наприклад, полуничний чізкейк.

Фоносемантика: Слово Марія справляє враження чогось хорошого, могутнього.

Талісман: голуб. Колір: бузково-червоний. Камінь: алмаз. Знак зодіаку: ім`я підходить Тельцю, Скорпіону, Діві і Рибі.

За матеріалами www.calend.ru

, , переглядів: 1 317

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *