День ангела Микити: походження імен, характер і талісмани

Збір коштів на потреби армії України
13.02.2017

День ангела Микити: походження імен, характер і талісмани

Сьогодні, 13 лютого, свої іменини святкують чоловіки на ім’я Микита. Ми підготували для вас добірку цікавої інформації про це ім’я, його походження, значення та характер.

Значення: «Переможець».

Походження: Давньогрецьке ім`я. Покровителем імені є преподобний Микита Сповідник. Будучи ігуменом обителі Мидикійської, він сповідував людей, очищаючи їх душі від гріхів, проповідуючи істинні цінності і християнську віру; зарахований до лику святих.

Характер: Це чоловіки, які знають собі ціну. Вони егоїстичні й цілеспрямовані, вибирають собі мету, йдуть до неї прямим шляхом. Не люблять, щоб ними командували, вони наполегливі, уперті і одночасно, чутливі і вразливі. Зовні схожі на матір, характер же в них батьківський.

Читайте також: День ангела Інни: значення імені, характер і талісмани

Сімейне життя їх складається важко, але, люблячи дітей, воліють не розлучатися. Дуже віддані сини. У цих чоловіків талант від Бога. Вони лідери, правда, це не поширюється на сімейне життя. Друзів у них небагато, Микита позбавлений дипломатичності, не бажає ні до кого пристосовуватися, і не терпить нічиєї переваги.

«Зимові» – складні в спілкуванні, великі сперечальники. Працьовиті, свої плани продумують до дрібниць. Не терплять довгих розмов по телефону. «Літнім» не дуже щастить у шлюбі, але вони терплячі. Люблять тварин, часто тримають в будинку собаку. Люблять їздити у відрядження і водити свій автомобіль (але не ремонтувати його). Турботливі сини.

Читайте також: День ангела Григорія: походження імен, характер і талісмани

Микита відрізняється веселою вдачею, любить галасливі вечірки, танці, подорожує, якщо є така можливість. Микита комунікабельний, прекрасно ладнає з людьми, проте працювати в колективі не вміє, по натурі він індивідуаліст, не може підлаштовуватися під інших, воліючи діяти самостійно. Гостинний, привабливий для жінок, має почуття гумору.

Чим порадувати іменинника: Приготуйте смачне святкове блюдо, наприклад, віндалу з креветок.

Фоносемантика: слово Микита справляє враження чогось ніжного, жіночного, гарячого, тихого, маленького.

Талісман: дзвіночок. Колір: фіолетовий. Камінь: гранат. Знак зодіаку: ім`я підходить Дівам, Терезам, Тельцям і Близнюкам.

Джерело: www.calend.ru

, , переглядів: 630

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *