День ангела Наталі та Георгія: походження імен, характери і талісмани

Збір коштів на потреби армії України
11.01.2017

День ангела Наталі та Георгія: походження імен, характери і талісмани

Сьогодні, 11 січня, свої іменини святкують жінки на ім’я Наталя та чоловіки на ім’я Георгій. Ми підготували для вас добірку цікавої інформації про ці імена, їх походження, значення та характери.

Наталя

Значення: «Рідна».

Походження: Ім`я походить від латинського слова «наталіс».

Характер: У дитинстві Наталя – життєрадісна дитина. Любить грати й пустувати, велика витівниця – у відомих іграх буде намагатися придумати щось нове і цікаве, щоб було ще веселіше. У шкільні роки проявляє бурхливу активність. Вона добре вчиться, прагне стати відмінницею. Встигає брати участь у всіх громадських справах, любить чути похвалу на свою адресу.

Читайте також: День ангела Артема та Євгенії: значення імен, характер і талісмани

У неї добрий і веселий характер, вона рішуча й діяльна. Здатна захистити слабкого й скривдженого. Недоліком є її нетерпимість до критичних зауважень – може раптово спалахнути через сказані мимохідь декілька слів.

Заміж виходить рано. Вибираючи майбутнього чоловіка, серйозних коливань не відчуває. Всі члени родини будуть почувати себе коханими й потрібними їй. Наталя гостинна і любить подорожувати. У рідкісні хвилини відпочинку може захоплюватися малюванням або грою на гітарі. Наталя – самолюбна людина й похвала для неї є наймогутнішим стимулом у житті.

Чоловікові необхідно частіше користуватися цією слабістю своєї дружини, і в той же час постаратися назавжди позбутися від звички робити зауваження й давати цінні вказівки по всяких дрібницях. Це дуже дратує Наталю, вибиває її із працездатного стану. Сильна духом і будь-яку недугу переносить стійко.

Читайте також: День ангела Костянтина та Марії: походження імен, талісмани та характери

Чим порадувати іменинницю: Приготуйте смачну святкову страву, наприклад, повітряну шарлотку з секретом.

Фоносемантика: Слово Наталя справляє враження чогось хорошого, красивого, безпечного, простого, гладкого, округлого, світлого, величного, хороброго, великого, яскравого, радісного.

Талісман: їжак. Колір: червоний. Камінь: кровавик. Знак зодіаку: ім`я ідеально підійде таким знакам, як Овен, Близнюк, Терези, Стрілець.

Георгій

Значення: «Хлібороб».

Походження: Ім`я походить від давньогрецького слова «георгос». У різних країнах приймає різні форми: Жорж, Джордж, Георг, Хорхе, Дьордь, Юргер, Іржі, Єжи. У стародавній Русі – Гюргій, Дюргі і Дюк.

Читайте також: День ангела Дмитра та Анастасії: значення імен, характер, талісмани

Характер: У дитячому віці Георгій тримається трохи осторонь від своїх однолітків, але не в такій мірі, щоб це розумілося ними як зарозумілість. Георгій не доходить до межі, після якої настає протиставлення своїм товаришам. Вміє вислуховувати свого співрозмовника, йому можна довіритися в делікатній ситуації. Може зберегти чужу таємницю.

Здатний добре викладати свої думки в письмовій формі. У будь-якій роботі дуже ретельно і серйозно ставиться до дорученої справи. У незнайомому товаристві тримається відокремлено, а серед свого кола може і розговоритися не в міру. В цілому до людей – доброзичливий.

Читайте також: День ангела Домініки та Леоніда: значення імен, характери і талісмани

Зла довго не пам`ятає і відносинам з тими, хто його недолюблює, намагається додати іронічний характер. З жінками Георгій нерішучий, але сімейне життя складається, як правило, щасливо. Єдине, що він не здатний перенести – це обман. Георгій любить веселі компанії і вечірки. Випивши, стає задумливим. Любить гуляти з дітьми і дружиною.

Чим порадувати іменинника: Приготуйте смачну святкову страву, наприклад, курячий кебаб.

Фоносемантика: Слово Георгій справляє враження чогось безпечного, незграбного, гарячого, маленького, швидкого, яскравого.

Талісман: конвалія. Колір: рубіновий. Камінь: сапфір. Знак зодіаку: ім`я підійде Тельцям, Левам, Дівам, Терезам і Водоліям.

За матеріалами www.calend.ru

, , , переглядів: 796

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *