День ангела Неоніли: характер імені, талісмани і зодіак

Збір коштів на потреби армії України
29.01.2017

День ангела Неоніли: характер імені, талісмани і зодіак

Сьогодні, 29 січня, свої іменини святкують жінки на ім’я Неоніла. Ми підготували для вас добірку цікавої інформації про це ім’я, його походження, значення та характер.

Значення: «Молода»

Походження: Ім`я має грецьке коріння. Існує коротка форма імені – Ніла.

Характер: Неоніла принципова, вперта і хитрувата, діловита і спокійна, уміє пристосовуватися. Любить комфорт, затишок. Має схильність до красивих речей, дорогих золотих прикрас. Одягається яскраво, прагне виділитися серед інших.

«Зимові» Ніли – жінки з трохи чоловічим характером і більш воліють спілкуватися з чоловіками. У житті їм доводиться важкувато, але завзятість і стійкість дозволяють все-таки домагатися свого. Домувальниці. Дуже розважливі і прагматичні «осінні» Неоніли, однак вони добрі і тактовні

«Літні» – чутливі натури, які беруть все близько до серця; через надмірну чутливість, схильні до стресів. Вони скромні й трохи нерішучі. Довго вибираючи нареченого, часто, в кінці кінців, так і не виходять заміж, живуть разом з батьками. 

У шлюбі в Неон зазвичай народжуються сини, дуже схожі на матір. Мають гарну біоенергетику, вірять в містику, потойбічні світи. Закінчуючи вищі навчальні заклади, часто не працюють за фахом, присвячуючи себе родині, вихованню дітей.

Чим порадувати іменинницю: Приготуйте смачне святкове блюдо, наприклад, десерт «День і ніч».

Фоносемантика: Слово Неоніла справляє враження чогось хорошого, красивого, безпечного, доброго, ніжного.

Талісман: піон. Колір: малиновий. Камінь: берил. Знак зодіаку: ім`я підійде Ракам, Левам, Скорпіонам і Стрільцям.

За матеріалами www.calend.ru

, , переглядів: 4 824

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *