День ангела Олександри: походження імені, характер і талісмани

Збір коштів на потреби армії України
18.02.2017

День ангела Олександри: походження імені, характер і талісмани

Сьогодні, 18 лютого, свої іменини святкують жінки на ім’я Олексанра. Ми підготували для вас добірку цікавої інформації про це ім’я, його походження, значення та характер.

Значення: У перекладі з давньогрецької «захисниця людей». Вона одночасно і повелителька, і загадка.

Походження: Це ім`я – жіноча форма імені Олександр.

Характер: Якщо Олександра в родині єдина дитина, то вона стає впертою і примхливою. Неохоче грає з іншими дітьми. У шкільному віці, володіючи хорошим здоров`ям, займається спортом, проявляє при цьому цілеспрямованість і домагається значних успіхів. Вчиться добре по всіх предметах, любить читати. 

Читайте також: День ангела Арсена: характер імені, талісмани і походження

Домашні справи її не до вподоби, і якщо в будинку намічається велике прибирання або будь-який інший захід, може раптово «захворіти» або знайти іншу вагому причину, щоб ухилитися від участі в роботі. Зовні справляє враження замкнутої дівчинки, але в душі вона чиста і чекає такої ж щирості і справедливості від інших.

Не прощає найменшого обману – можна назавжди позбутися її довіри. Все життя буде робити вигляд, що їй на світі все байдуже. Має чітке уявлення про своє місце в житті. Може стати лікарем, бухгалтером, вчителем, їй подобається водити автомобіль

Краще почуває себе в товаристві чоловіків, які з нею охоче дружать. Не захоче обмежувати своє життя тільки господарськими турботами, найчастіше її захоплює кар`єра і самостійність. Надмірна емоційність нерідко шкодить їй. Реагує бурхливо, під враженням раптових імпульсів. Обдарована дивовижною інтуїцією. Має здатність до узагальнення, швидко все схоплює: все розуміє.

Читайте також: День ангела Катерини: походження імені, характер і талісмани

Приголомшлива і заразлива. Вона – дивовижний коктейль дружелюбності, чуттєвості і сексу. Заміж виходить пізно і стає не тільки прекрасною господинею, але і хорошим другом своєму чоловікові. Дуже любить подорожувати, проводити час за містом. Разом з чоловіком любить дивитися хокей або футбол. У шлюбі постарається мати багато дітей, буде турботливою мамою. Для сім`ї здатна зробити багато.

Чим порадувати іменинницю: Приготуйте смачне святкове блюдо, наприклад, тірамісу.

Фоносемантика: Слово Олександра справляє враження чогось хорошого, красивого, простого, величного, мужнього, хороброго, могутнього, великого, активного, радісного.

Талісман: кипарис. Колір: сріблястий. Камінь: авантюрин. Знак зодіаку: ім`я позитивно впливає на Козерога, Овна, Льва і Стрільця.

Джерело: www.calend.ru.

, , переглядів: 1 729

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *