День ангела Олени: характер імені, талісмани і зодіак

Збір коштів на потреби армії України
28.01.2017

День ангела Олени: характер імені, талісмани і зодіак

Сьогодні, 28 січня, свої іменини святкують жінки на ім’я Олена. Ми підготували для вас добірку цікавої інформації про це ім’я, його походження, значення та характер.

Отже, Олена

Значення: «Обрана, світла».

Походження: Ім`я грецького походження.

Характер: Маленька Олена любить казки. Тримається трохи замкнуто, живе своїм внутрішнім світом. Дуже довірлива, але якщо хто скористається цією її якістю і обдурить її, то Олена неодмінно покарає ошуканця, виявивши при цьому неабияку винахідливість.

Доброта Олени не носить активного характеру. Вона може підібрати на вулиці бездомне щеня, принести його додому, але якщо її батьки зажадають позбутися від цього «брудного чудовиська», не проявить твердості і підкориться. Легко захоплюється якою-небудь справою. Намагається в`язати, шити, вишивати. Їй подобається краса в речах.

Читайте також: День ангела Максима: походження імені, характер і талісмани

Уроки вчить час від часу, але, маючи гарну пам`ять, устигає по всіх предметах. Характером більше схожа на батька. В юності справляє враження замкнутої і сором’язливої, але при ближчому знайомстві можна побачити в ній життєрадісну, емоційну натуру з багатою уявою.

Найбільших успіхів Олена домагається в професіях, де потрібне вміння спілкуватися з людьми. Любовне почуття найчастіше в Олени проявляється разом зі співчуттям і жалем до людини, яка потребує допомоги. Навряд вийде заміж за багатого, віддасть перевагу тому, якого пошкодує.

Приносячи себе в жертву, Олена чекає й такого ж ставлення до себе. Вона чекає повної самовіддачі, болісно ставиться до того, що забирає у неї чоловіка – друзів, роботи, захоплень. Поглинена своїми душевними переживаннями, байдужа до побутових проблем, обходиться самим необхідним.

Читайте також: День ангела Ніни: походження імені, характер і талісмани

Чим порадувати іменинницю: Приготуйте смачне святкове блюдо, наприклад, шоколадно-лікерне желе «Бейліс».

Фоносемантика: Слово Олена справляє враження чогось хорошого, красивого, безпечного, простого, доброго, світлого, ніжного, хороброго, веселого, повільного.

Талісман: ясен. Колір: сіро-блакитний. Камінь: халцедон. Знак зодіаку: позитивний вплив ім’я має на Раків.

За матеріалами www.calend.ru

, , переглядів: 1 212

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *