День ангела Ольги: походження імен, характер і талісмани

Збір коштів на потреби армії України
10.02.2017

День ангела Ольги: походження імен, характер і талісмани

Сьогодні, 10 лютого, свої іменини святкують жінки на ім`я Ольга. Ми підготували для вас цікаву інформацію про значення цього імені, його походження та характер.

Значення: «Свята».

Походження: Ім`я запозичене зі скандинавських мов, походить від імені Хельга.

Характер: У дитинстві Ольга – серйозна і вдумлива дівчинка. Вона дуже болісно переживає нанесені їй образи, може заплакати після невинного зауваження. Не позбавлена впертості, може довго заперечувати свою провину, нізащо не попросить вибачення.

У школі вчиться нормально, тримається «золотої середини» і за межі шкільної програми не виходить. У товаристві однолітків поводиться спокійно, ніколи не робить учинків, після яких викликають батьків у школу. Учителі завжди задоволені її поведінкою.

Читайте також: День ангела Оксани: характер імені, талісмани і походження

Доросла Ольга не домагається великих успіхів в житті, їй не вистачає твердості й наполегливості у вчинках. Схильна до постійного самоаналізу, концентрації на власних почуттях. Може відчувати заздрість до процвітаючих подруг.

Ольга намагається стежити за своєю зовнішністю, вона досить приваблива. Якщо перша любов не закінчиться заміжжям, то Ольга довго переживає цю невдачу. Вона постійно буде порівнювати своїх нових шанувальників з першим у її житті чоловіком і довго не зможе вийти заміж. Ольга буде вірною дружиною.

Здатна добре приготувати будь-яку страву. Любить ходити в кіно або на виставки разом із чоловіком або дітьми. Не прагне командувати в родині, але не терпить порад від чоловіка в її господарських справах.

Читайте також: День ангела Івана: походження імен, характер і значення

Чим порадувати іменинницю: Приготуйте смачне святкове блюдо, наприклад, ромовий кекс з цілими грушами.

Фоносемантика: Слово Ольга справляє враження чогось хорошого, красивого, простого, величного, сильного, хороброго, могутнього, великого, яскравого.

Талісман: Леопард Колір: Яскраво-червоний Камінь: Янтар Знак зодіаку: Ім`я підійде Тельцям і Водоліям.

Джерело: www.calend.ru

, , переглядів: 1 568

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *