День ангела Павла та Івана: походження імен, характер і значення

Збір коштів на потреби армії України
05.01.2017

День ангела Павла та Івана: походження імен, характер і значення

Сьогодні, 5 січня, свій День ангела святкують Івани та Павли. Ми підготували для вас цікаву інформацію про значення цих імен, їхнє походження та характери. 

Отже, Павло

Значення: «Маленький»

Походження: Ім`я походить від латинського слова «Паулюс».

Характер: Павло – добра і чуйна дитина. Він з великим бажанням буде допомагати матері доглядати за молодшим братом або сестричкою. Ніколи не порушить заборон дорослих і буде переконувати своїх друзів не переступати рамки дозволеного. З віком у Павла ще більше виявиться здатність до співпереживання, співчуття. Люди зможуть йому довірити свої таємниці.

Читайте також: День ангела Дмитра та Анастасії: значення імен, характер, талісмани

Павло схильний пофілософствувати й нерідко професію вибирає відповідно своєму спокійному характеру. Колеги по роботі будуть цінувати в Павлові працьовитість, надійність і здатність у будь-який момент прийти на виручку товаришеві. Виконує свою роботу так, що ні підганяти, ні змушувати його не треба. Павло завжди скористається можливістю заробити додаткові гроші, але тільки якщо це не зажадає від нього порушення розміреного укладу життя.

У характері Павла немає нічого занадто яскравого й видатного, і відносини з жінкою у нього, як правило, рівні й теплі. Він не здатний відчувати пристрасні і бурхливі почуття. Допомагає дружині по дому, велику увагу приділяє вихованню дітей. Віддає перевагу приймати гостей у себе, ніж ходити самому в гості. П`є Павло в міру, за столом не проявляє сильних емоцій.

Читайте також: Кого привітати з Днем ангела 3 січня

Чим порадувати іменинника: Приготуйте смачне святкове блюдо, наприклад, фаршировану качку.

Фоносемантика: Слово Павло справляє враження чогось тихого.

Талісман: горобина. Колір: бірюзовий. Камінь: рубін. Знак зодіаку: ім`я Павло підходить Близнюкам, Ракам, Левам, Дівам, Козерогам і Рибам.

 

 

 

Отже, Іван

Значення: «Яхве (Бог) змилостивився, помилував».

Походження: Це ім`я має стародавню форму Іоанн давньоєврейського походження. У різних народів це ім`я вимовляється по-різному: Жан, Джон, Ян, Ганс, Джованні, Юхан, Хуан, Янніс.

Характер: Хлопчики з таким розповсюдженим ім`ям можуть мати самий різний характер. Вони можуть бути тихими і непримітними, можуть бути непосидючими і буйними. В Іванові можливе сполучення найрізноманітніших якостей: сили й слабості, добра й жорстокості, ніжності й гніву.

Читайте також: Який він Андрій: значення імені, характер і таланти

Мають надзвичайно широке коло інтересів і захоплень, за багато чого беруться й багато чого їм вдається зробити. Івани зустрічаються серед людей самих різних професій, вони можуть бути лісорубами, поетами, льотчиками, лікарями, вантажниками. Відкриті назустріч всьому світу. Завжди в курсі справ своїх родичів і близьких знайомих.

За столом прагнуть зібрати численну компанію й повеселитися від душі. Івани, як правило, щедрі, але зустрічаються й скупі. Серед захоплень неодмінно футбол, рибалка. Політичні події теж не залишаються осторонь. Жінці, що вирішила зв`язати свою долю з Іваном, треба пам`ятати, що її буде чекати відчайдушне життя. Будинок завжди буде відкритий, черги гостей ніколи не буде перериватися.

Читайте також: Яка вона Анна? Значення, характер та прикмети імені

Іван довірливий і чуйний. Він гнучкий, але може бути і впертим, якщо справа торкнеться його кревних інтересів. Дорожить шлюбом, але може захопитися однієї з подружок дружини. Не ревнивий. Але на залицяння за своєю дружиною може відреагувати непередбаченим чином. У домашньому господарстві роботу ділить на чоловічу й жіночу й свою частину справ виконує без нагадувань. Діти дуже люблять батьків, що носять ім`я Іван.

Чим порадувати іменинника: Приготуйте смачне святкове блюдо, наприклад, кролика в сметані.

Фоносемантика: Слово «Іван» справляє враження чогось хорошого, красивого, безпечного, простого, гладкого, округлого, світлого, радісного.

Талісман: ромашка. Колір: блакитний. Камінь: алмаз. Знак зодіаку: Ім`я підходить Овнам, Тельцям, Близнюкам, Ракам, Дівам, Терезам, Скорпіонам, Стрільцям і Водоліям.

За матеріалами www.calend.ru.

, , , переглядів: 1 488

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *