День ангела Петра: походження імені, талісмани та характер

Збір коштів на потреби армії України
12.03.2017

День ангела Петра: походження імені, талісмани та характер

Сьогодні, 12 березня День ангела відзначають чоловіки на ім’я Петро. Ми підготували для вас низку цікавої інформації про характер цього імені, його значення та фоносемантику.

Значення: «Круча, Кам`яна брила».

Походження: ім`я походить від давньогрецького слова «Петра». На Заході відомо в формах П`єр, Петер, Пітер, Педро, Перг, Пекка.

Характер: Його цікавить все: навіщо будують гнізда пташки, де вночі перебувають трамваї, як влаштований будильник. Маленький Петро музично обдарований, у нього може бути непоганий голос. Батькам було б непогано влаштувати сина в музичну школу. Петро вчиться легко і не завдає клопоту вчителям. В юності часто займається колекціонуванням фотографій артистів і музичних записів співаків. 

Читайте також: День ангела Тараса: походження імені, талісмани та характер

Петро по закінченні школи прагне продовжити освіту. У своїй спеціальності бореться за лідерство, і тому дуже ретельно ставиться до своєї професійної підготовки. У Петра є схильність до аналізу і систематизації, тому він може стати слідчим, математиком, інженером.

У виборі дружини не квапиться, довго оцінює, чи відповідає обраниця його ідеалу. Одна з основних вимог до дружини – це бути вірною, інші якості для Петра не настільки важливі. У ревнощах може бути нестриманим. Дуже любить свою матір, і тому дружині Петра доведеться зважати на вплив свекрухи на вчинки чоловіка. Домашньою роботою займається від випадку до випадку. П`є небагато і рідко, в основному по святах.

Читайте також: День ангела Миколи: походження імені, талісмани та характер

Чим порадувати іменинника: приготуйте смачне святкове блюдо, наприклад, рибну печеню в горщиках.

Фоносемантика: слово Петро справляє враження чогось шорсткого, незграбного, доброго, жіночного, слабкого, тихого, маленького, рухомого, швидкого, тьмяного, сумного.

Талісман: береза. Колір: червоно-коричневий. Камінь: смарагд. Знак зодіаку: ім`я підійде таким знакам, як Овен, Діва.

Джерело: www.calend.ru

, , переглядів: 980

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *