День ангела Поліни і Романа: значення імен, характер і талісмани

Збір коштів на потреби армії України
18.01.2017

День ангела Поліни і Романа: значення імен, характер і талісмани

Сьогодні, 18 січня, свої іменини святкують чоловіки на ім’я Роман та жінки на ім’я Поліна. Ми підготували для вас добірку цікавої інформації про ці імена, їх походження, значення та характери.

Отже, Поліна

Значення: «Сонячна».

Походження: Розмовна форма імені Аполлінарія. Походить від імені давньогрецького Бога сонця Аполлона.

Характер: Серед своїх друзів Поліна особливо виділяється своєю доброзичливістю, чуйністю, безкорисливістю. Вона завжди готова приголубити скривджену подружку, заспокоїти малюка, поспівчувати хворої бабусі. Почуття заздрощів їй не знайоме – буде радіти разом з усіма.

Читайте також: День ангела Дениса і Марка: походження імені, характер і талісмани

У Поліни вистачає любові на близьких людей, на всіх звіряток, на все живе, що знаходиться поруч. Вона може допомогти вчителям, ніколи не скривдить своїх друзів. Доросла Поліна в справах докладна і надійна, береться за будь-яку роботу. Не забуває і про свій зовнішній вигляд. Здатна сама собі зшити красиву сукню.

У заміжжі дуже терпимо ставиться до вільностей чоловіка, буде навіть намагатися знайти йому виправдання. Інтереси родини для неї понад усе. Вона не прагне зробити кар`єру, отримати престижну спеціальність. Завжди намагається знайти роботу ближче до дому, щоб була можливість заскочити додому в обідню перерву і перевірити, чим займаються діти. Після роботи поспішає скоріше до своїх домашніх справах.

Читайте також: День ангела Дмитра та Анастасії: значення імен, характер, талісмани

Поліна – чудова мати. Багато уваги приділяє дітям, завжди в курсі їхніх справ, активно відвідує батьківські збори, радиться з учителями, як краще займатися вихованням своїх дітей. Їй чужі позашлюбні романи, коханці і зради.

Чим порадувати іменинницю: Приготуйте смачне святкове блюдо, наприклад, пиріг «Сонячний».

Фоносемантика: Слово Поліна справляє враження чогось слабкого і тихого.

Талісман: лотос. Колір: світло-блакитний. Камінь: рубін. Знак зодіаку: ім`я підходить Ракам, Дівам, Скорпіонам і Козерогам.

Отже, Роман

Значення: «Римський, римлянин».

Походження: Ім`я походить від латинського слова «романус».

Характер: У дитинстві Роман часто хворіє, можливі навіть небажані ускладнення, тому батькам необхідно стежити за здоров`ям хлопчика. У зв`язку з частими пропусками занять у Романа можуть погано йти справи в школі, тут теж йому може знадобитися допомога.

Читайте також: День ангела Ірини та Лева: фоносемантика імен, характери і талісмани

Роман не терпить у житті однаковості. Він раптово може перервати навчання в інституті і піти працювати. Чимось захоплюючись, він загоряється й намагається захопити своєю витівкою інших. Легко закохується. Але не відчуває ніяких докорів сумління при зміні своїх обраниць. Буде довго шукати свій ідеал, поки не знайде ту, яка готова повністю присвятити своє життя йому.

Не обов`язково, що, зустрівши таку жінку, Роман буде зразковим чоловіком. Перший час сімейне життя серйозно буде ускладнене його тягою до розмаїтості відносин, неможливістю зосередитися на якійсь одній справі і довести її до кінця.

Читайте також: День ангела Сергія: походження імені, характер і талісмани

З появою в сім`ї дітей робиться розсудливим і стає гарним батьком. У сім`ї воліє бути лідером, але без зайвого диктату. Він охоче допомагає по господарству. Вміє розвеселити оточуючих.

Чим порадувати іменинника: Приготуйте смачне святкове блюдо, наприклад, свинину по-португальськи.

Фоносемантика: Слово Роман справляє враження чогось величного, важкого, грубого, мужнього, сильного, холодного, гучного, хороброго, могутнього, великого, активного, яскравого.

Талісман: метелик. Колір: пурпурний. Камінь: аметист. Знак зодіаку: ім`я підходить Овнам, Тельцям, Ракам, Терезам, Скорпіонам і Козерогам

За матеріалами www.calend.ru

, , , переглядів: 1 803

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *