День ангела Романа: значення імені, характер і талісмани

Збір коштів на потреби армії України
02.03.2017

День ангела Романа: значення імені, характер і талісмани

Сьогодні, 2 березня, свої іменини святкують чоловіки на ім’я Роман. Ми підготували для вас добірку цікавої інформації про це ім`я, його походження, значення та характер.

Значення: «Римський, римлянин».

Походження: Ім`я походить від латинського слова «романус».

Характер: У дитинстві Роман часто хворіє, можливі навіть небажані ускладнення, тому батькам необхідно стежити за здоров`ям хлопчика. У зв`язку з частими пропусками занять у Романа можуть погано йти справи в школі, тут теж йому може знадобитися допомога.

Читайте також: День ангела Ірини та Лева: фоносемантика імен, характери і талісмани

Роман не терпить у житті однаковості. Він раптово може перервати навчання в інституті і піти працювати. Чимось захоплюючись, він загоряється й намагається захопити своєю витівкою інших. Легко закохується. Але не відчуває ніяких докорів сумління при зміні своїх обраниць. Буде довго шукати свій ідеал, поки не знайде ту, яка готова повністю присвятити своє життя йому.

Не обов`язково, що, зустрівши таку жінку, Роман буде зразковим чоловіком. Перший час сімейне життя серйозно буде ускладнене його тягою до розмаїтості відносин, неможливістю зосередитися на якійсь одній справі і довести її до кінця.

Читайте також: День ангела Сергія: походження імені, характер і талісмани

З появою в сім`ї дітей робиться розсудливим і стає гарним батьком. У сім`ї воліє бути лідером, але без зайвого диктату. Він охоче допомагає по господарству. Вміє розвеселити оточуючих.

Чим порадувати іменинника: Приготуйте смачне святкове блюдо, наприклад, свинину по-португальськи.

Фоносемантика: Слово Роман справляє враження чогось величного, важкого, грубого, мужнього, сильного, холодного, гучного, хороброго, могутнього, великого, активного, яскравого.

Талісман: метелик. Колір: пурпурний. Камінь: аметист. Знак зодіаку: ім`я підходить Овнам, Тельцям, Ракам, Терезам, Скорпіонам і Козерогам.

За матеріалами www.calend.ru

, , переглядів: 1 676

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *