День ангела Ростислава: значення імені, характер і талісмани

Збір коштів на потреби армії України
27.03.2017

День ангела Ростислава: значення імені, характер і талісмани

Сьогодні, 27 березня, свої іменини святкують чоловіки на ім’я Ростислав. Ми підготували для вас добірку цікавої інформації про це ім’я, його походження, значення та характер.

Значення: «Той, чия слава росте».

Походження: Ростислав – старослов`янське ім`я. Святим заступником імені вважається великий князь Ростислав Мстиславович Київський, Смоленський.

Характер: З маленьким Ростиком впоратися буває нелегко: він дуже впертий, примхливий і вміє сльозами домогтися свого. Ростислави талановиті, і талант їх проявляється в самих різних сферах. Є серед них навіть священнослужителі.

«Зимові» Ростислави – з гостро розвиненим почуттям справедливості. Вони відчайдушні «борці за правду» і на цьому поприщі наживають собі масу неприємностей. Характер у них непростий – вони собі на умі і вигоди своєї не упустять. Трохи неохайні, мало приділяють уваги своєму зовнішньому вигляду, не можуть розлучитися зі старими речами і роками носять один і той же костюм.

Читайте також: День ангела Оксани: характер імені, талісмани і походження

Вони невибагливі в побуті і не люблять ускладнювати собі життя турботою про комфорт. Відрізняються деякою повільністю, але сама нестерпна їх риса – схильність до моралей. Однак на них буває важко сердитись – вони обеззброюють вас своєю добротою. Справа, за яку береться Ростислав, завжди благородна, і він переконаний, що рано чи пізно досягне успіху.

«Літні» – часто просто безхарактерні чоловіки, що знаходяться під каблуком у дружини. Їм випадає нелегка доля, перший шлюб частіше складається невдало. Це дуже здібні люди, але можливості їх здебільшого залишаються нереалізованими. Фанатично віддані своїй роботі. «Літнім» Ростиславам властива театральність. Вони легко піддаються впливу сильних особистостей.

«Осінні» – мають гарну інтуїцію, вони вміють обходити гострі кути і, якщо треба, діяти хитрістю. Важко сходяться з людьми і так само нелегко розлучаються. Думка про людей у них складається раз і назавжди: якщо людина не сподобався, то це безповоротно.

Читайте також: День ангела Максима: походження імені, характер і талісмани

«Весняні» Ростислави дуже прив`язані до своїх рідних і покірно несуть весь вантаж обов`язків перед ними. Ставитися до такого Ростислава потрібно терпляче – він вартий того.

Чим порадувати іменинника: Приготуйте смачне святкове блюдо, наприклад, торт «Могутня купка».

Фоносемантика: Слово Ростислав справляє враження чогось величного, грубого, мужнього, сильного, хороброго, могутнього, активного.

Талісман: соснова шишка. Колір: сталевий. Камінь: перли. Знак зодіаку: це ім`я підходить Леву, Діві, Овнові і Терезам.

Джерело: www.calend.ru

, , переглядів: 11 902

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *