День ангела Семена: значення імені, характер і талісмани

Збір коштів на потреби армії України
25.03.2017

День ангела Семена: значення імені, характер і талісмани

Сьогодні, 25 березня, свої іменини святкують чоловіки на ім’я Семен. Ми підготували для вас добірку цікавої інформації про це ім’я, його походження, значення та характер.

Значення: Українська форма імені Симеон, що означає «слухає». Повна форма імені має значення «почутий Богом».

Походження: Українська форма древньо-іудейского імені Симеон (Шимон). Святими покровителями Семена вважаються Апостол Симеон, Симеон Богоприємець, Симеон Єрусалимський, Симеон Стовпник.

Характер: Молодим чоловікам, що носять ім`я Семен, властиво ставитися до себе з деякою часткою гумору – саме такий підхід дозволить йому уникнути в житті багатьох проблем. До речі, і в дитячі роки Семени нерідко вдаються до гумору і жартів для того, щоб розрядити напружену ситуацію.

Читайте також: День ангела Оксани: характер імені, талісмани і походження

З дитячих років Семен дуже легко знаходить спільну мову з однолітками, нерідко стає душею компанії. Навіть образи або невдачі не приведуть Семена до замкнутості і довгої напруги. У важких ситуаціях саме пошук підтримки у друзів допомагає знайти вихід із ситуації.

Самолюбство, як одна з особливостей характеру Семена, може в значній мірі визначати його життєвий шлях. Також варто звернути увагу на ознаки уразливості, результатом прояву якої можуть стати сварки і розлуки зі старими приятелями і друзями.

Читайте також: День ангела Максима: походження імені, характер і талісмани

Небажані наслідки прояву самолюбства і уразливості можуть перешкодити і в сімейному житті – з таких ситуацій найкраще знаходити вихід віджартувавшись або посміявшись над самим собою.

Ще однією рисою характеру Семена можна назвати ґрунтовний підхід до ведення роботи і справ взагалі. Семен, як правило, стає хорошим працівником, а в більшості випадків – і хорошим керівником. Неабияке почуття гумору і здатність згуртувати навколо себе людей допомагають Семену успішно підніматися кар`єрними сходами.

Читайте також: День ангела Віталія: характер імені, талісмани і походження

Будучи за своєю природою талановитою людиною, носій імені Семен нерідко досягає успіхів у різних областях: Семена очікує успіх, якщо він вибере шлях письменника, музиканта, вченого, лікаря або вчителя.

Чим порадувати іменинника: Приготуйте смачне святкове блюдо, наприклад, м`ясо з овочами під брусничним соусом.

Фоносемантика: імені Семен властива активність, грунтовність, чутливість.

Талісман: ясен. Колір: зелений, коричневий, фіолетовий. Камінь: хризопраз, яшма, аметист. Знак зодіаку: Діва.

Джерело: www.calend.ru

, , , переглядів: 3 297

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *