День ангела Софії: походження імені, характер і талісмани

Збір коштів на потреби армії України
01.04.2017

День ангела Софії: походження імені, характер і талісмани

Сьогодні, 1 квітня, свої іменини святкують жінки на ім’я Софія. Ми підготували для вас низку цікавої інформації про характер цього імені, його значення та фоносемантику.

Значення: «Мудрість».

Походження: Ім`я має давньогрецькі корені.

Характер: Маленька Софія – ніжна, добра дівчинка. У відносинах з незнайомими людьми соромлива й не відрізняється зайвою довірливістю. У той же час вона здатна виявити співчуття до слабкої і беззахисної істоти й надати посильну допомогу людині, що потрапила в скрутне становище.

Читайте також: День ангела Світлани: походження імені, талісмани та характер

Товариші по службі особливо цінують у Софії сумлінність і лагідність. Вона хороший фахівець і швидко просувається по службових сходах. Всього в житті домагається сама, не розраховуючи на поблажки. Софія делікатна, тому не завжди зможе перервати тривалу розмову, щоб не завдати людині образи.

Вона завжди готова надати допомогу чужій дитині, що опинилася на час без нагляду, буде доглядати за самотньою бабусею. Софія – відмінний кулінар і їй вдається організувати застілля на найвищому рівні. Любить приймати гостей.

Здатна зіпсувати благополучне сімейне життя, якщо в житті зіштовхнеться із сильним любовним почуттям. Стежить за модою, але в одязі не допускає екстравагантності. З батьками чоловіка підтримує хороші стосунки.

Читайте також: День ангела Кирила: походження імені, талісмани та характер

Чим порадувати іменинницю: Приготуйте смачне святкове блюдо, наприклад, чорничний пиріг.

Фоносемантика: Слово Софія справляє враження чогось жіночного, слабкого, тихого, маленького, пасивного.

Талісман: липа. Колір: темно-блакитний. Камінь: лазурит. Знак зодіаку: ім`я підійде Левам, Терезам, Скорпіонам, Водоліям і Рибам.

Джерело: www.calend.ru.

, , , переглядів: 2 697

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *