День ангела Світлани: походження імені, талісмани та характер

Збір коштів на потреби армії України
26.02.2017

День ангела Світлани: походження імені, талісмани та характер

Сьогодні, 26 лютого, свої іменини святкують жінки на ім’я Світлана. Ми підготували для вас низку цікавої інформації про характер цього імені, його значення та фоносемантику.

Значення: «Світла»

Походження: Ім`я слов`янського походження.

Характер: Світлана з дитинства відрізняється суперечливим і складним характером. Вона дуже високої про себе думки, але вчиться посередньо, у неї немає особливих здібностей, завдяки яким вона виділялася б серед однолітків. Багато часу приділяє громадській роботі, у неї є схильність командувати. Легко приймає сказане людьми на віру.

Читайте також: День ангела Артема та Євгенії: значення імен, характер і талісмани

У той же час Світлана – добра і здатна надати людині абсолютно безкорисливу допомогу. У молоді роки починає особливо ретельно стежити за своєю зовнішністю, в одязі намагається додержуватися моди, але іноді їй змінює почуття міри. Світлані подобається перебувати серед чоловіків, спілкування з жінками не доставляє їй такого задоволення.

У разі постійних невдач у житті здатна витягти уроки зі зроблених помилок і круто змінити свій спосіб життя. Може поміняти роботу, стати більш поступливою і товариською. Добре пристосовується до обстановки. Не позбавлена працьовитості.

Читайте також: День ангела Павла та Івана: походження імен, характер і значення

Щастя Світлани завжди залежить від неї самої. Перш ніж вийти заміж, постарається переконатися, що її обранець гідна людина і відчуває до неї справжні почуття. Здатна бути гнучкою і дипломатичною у відносинах з чоловіком і родичами, тому всі ставляться до неї з любов`ю. Дуже прив`язана до дітей, багато зусиль докладає, щоб дати їм гарну освіту. З віком стає зразковою господинею. 

Чим порадувати іменинницю: Приготуйте смачне святкове блюдо, наприклад, фруктово-ягідний бісквітний торт.

Фоносемантика: Слово Світлана не має виражених фоносемантичних характеристик.

Талісман: береза. Колір: блакитний. Камінь: гірський кришталь. Знак зодіаку: ім`я підійде Близнюкам, Ракам, Левам, Скорпіонам і Стрільцям.

Джерело: www.calend.ru

, , переглядів: 4 807

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *