День ангела Тетяни: значення імені, характер і талісмани

Збір коштів на потреби армії України
25.01.2017

День ангела Тетяни: значення імені, характер і талісмани

Сьогодні, 25 січня, свої іменини святкують жінки на ім’я Тетяна. Ми підготували для вас добірку цікавої інформації про це ім’я, його походження, значення та характер.

Отже, Таня

Значення: «упорядниця, засновниця».

Походження: Ім`я по одній з версій має давньогрецьке походження.

Характер: Тетяна – емоційна дитина, уміє постояти за себе, практична і принципова. Але принципи її багато в чому залежать від настрою. Серед ровесників намагається бути лідером. Важко переносить одноманітність і тому прагне відвідувати спортивні секції, хореографічний гурток, курси рукоділля.

Подорослішавши, Тетяна стає впертою і владною, вона ясно уявляє, що їй потрібно в житті, і не виносить заперечень. Здатна виконати будь-яку роботу, увага начальника особливо стимулює її сили.

Читайте також: День ангела Володимира: значення імені, характер і талісмани

У компанії поводиться розкуто, їй подобається чоловіче товариство. Сімейне життя не завжди складається вдало, тому що Тетяна прагне нав`язати свою волю чоловікові, може без особливого приводу влаштувати скандал. Діти ставляться до неї насторожено, для них вона строга мати.

У Тетяни мало подруг, у відносинах з оточуючими переважає прагматичний підхід. Велику увагу приділяє зовнішньому вигляду, витрачає багато грошей на вподобаний одяг. У старшому віці стає більш терпимою, сімейні відносини стають головними в житті.

Любителька домашнього консервування, запаслива. У сім`ї часто виступає ініціатором ремонтів, переробок, перестановки меблів. Не любить скаржитися подружкам на життя. Ревнива, але вперто приховує свої ревнощі.

Читайте також: День ангела Дмитра та Анастасії: значення імен, характер, талісмани

Не виносить одноманітності, її пристрасть – далекі поїздки, подорожі. Серед усіх Тетян найспокійніша – з по батькові Михайлівна, обдарована і досить спокійна – Володимирівна, дуже уперта – Миколаївна.

Чим порадувати іменинницю: Приготуйте смачну святкову страву, наприклад, оригінальний десерт «Яблучко з сюрпризом».

Фоносемантика: слово Тетяна справляє враження чогось хорошого.

Талісман: сіамська кішка. Колір: червоно-коричневий. Камінь: котяче око. Знак зодіаку: ім`я підійде Овнам, Ракам, Скорпіонам і Козерогам

За матеріалами www.calend.ru

, , , переглядів: 3 397

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *