День ангела Уляни: походження імені, характер і талісмани

Збір коштів на потреби армії України
02.04.2017

День ангела Уляни: походження імені, характер і талісмани

Сьогодні, 2 квітня, свої іменини святкують жінки на ім’я Уляна. Ми підготували для вас низку цікавої інформації про характер цього імені, його значення та фоносемантику.

Значення: українська форма латинського імені Іуліанія, Уляна – «з роду Юліїв». У перекладі з латинської означає «щастя».

Походження: Відомі кілька версій походження імені Уляна. За однією з версій, ім`я Уляна походить від імені Іуліанія (Юліанія). За іншою версією, Уляна є народною формою імені Юлія, яке, в свою чергу, походить від імені Юл.

Характер: У дівчаток на ім`я Уляна риси захоплюючої людини починають проявлятися з самого дитинства. Можливо, що у такої дівчинки з віком розвинеться почуття розуміння прекрасного, і вона, відчуваючи любов до різних сфер мистецтва, буде прагнути реалізувати себе в творчих професіях.

Читайте також: День ангела Кирила: походження імені, талісмани та характер

Вважається, що подібні творчі натури можуть зазнавати труднощів у точних науках. У шкільні роки батьки повинні помічати таку особливість дочки і всіма можливими способами допомагати їй справлятися з навчанням і, по можливості, уникати проблем з успішністю. Взагалі, вважається, що не варто виховувати Уляну в строгості і тримати в «їжакових рукавицях».

Ім`я Уляна спонукає його носительку до відкритості, товариськості і вельми м`якому почуттю гумору. Також Уляна володіє великою чуттєвістю і шармом. Поведінка Уляни зазвичай загадкова, а в поєднанні з притаманними їй почуттям гумору і оптимізмом вона сприяє тому, що навколо Уляни збирається велике коло людей. Люди тягнуться до Улі, і двері її будинку відчинені для всіх.

Захопленість, життєлюбність і товариськість – ці риси характеру будуть сприяти вдалому перебігу життя. Якщо ж носій імені вирішить підкорити найвищу вершину професійної кар`єри, то їй буде необхідно проявити наполегливість і твердість характеру. Остання вимога – непросте випробування для м`якої і чуттєвої Уляни.

Святими покровителями Уляни вважаються княгиня Іуліанія Вяземська, княжна Іуліанія Ольшанська і мучениця Уляна Розсонська.

Читайте також: День ангела Софії: походження імені, характер і талісмани

Чим порадувати іменинницю: приготуйте смачне святкове блюдо, наприклад, яблука по-французьки.

Фоносемантика: ім`я Уляна володіє великим зарядом життєлюбства й оптимізму.

Талісмани: тварина – равлик, рослина – меліса. Колір: чорний, помаранчевий, темно-червоний. Камінь: лабрадор. Знак зодіаку: ім`я підійде таким знакам, як Лев.

Джерело – www.calend.ru.

, , , переглядів: 7 839

Один коментар

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *