День ангела Валентини: походження імені, характер і талісмани

Збір коштів на потреби армії України
23.02.2017

День ангела Валентини: походження імені, характер і талісмани

Сьогодні, 23 лютого, свої іменини святкують жінки на ім’я Валентина. Ми підготували для вас добірку цікавої інформації про це ім’я, його походження, значення та характер.

Отже, Валентина

Значення: У перекладі з латинської – «Здорова».

Походження: Жіноча форма імені Валентин.

Характер: З раннього дитинства в Валентині помітна доброта. Вона здатна поділитися з близькими всім, що у неї є. Погоджуючись допомогти, вона може створити собі додаткові труднощі, але прийме це як само собою зрозуміле. За свою безкорисливість вона не чекає подяки, і робить це не з розрахунку, а тому, що не може залишатися байдужою до чужого лиха.

Валентина запальна, може посваритися з близькою подругою, але через кілька хвилин уже готова миритися. Її характер чимось схожий на мінливе весняне сонце. Близькі люди, які добре знають її м`який і відхідливий характер, без образи прощають ці скороминущі сплески емоцій.

Читайте також: День ангела Василя: походження імені, характер і талісмани

Заміж виходить по любові, але її почуття народжуються скоріше як відповідь на почуття іншої людини, що зазнає до неї сильну любов. Вона не може приректи людину на страждання й погоджується зв`язати з нею свою долю.

Валентина повністю занурюється в сімейне життя. Весь свій час вона присвячує чоловікові та дітям. Любить приймати гостей, і сама легка на підйом. Прийшовши в гості в чужий будинок, обов`язково постарається надати допомогу господарці будинку. Любить азартні ігри, при цьому втрачає над собою контроль і може багато програти.

До спиртних напоїв ставиться байдуже, але келих шампанського вип`є з задоволенням. Володіє здібностями в різних сферах професійної діяльності. Але найбільше її приваблює медицина, педагогіка, дошкільне виховання дітей.

Читайте також: День ангела Ірини та Лева: значення імен, характери і талісмани

Чим порадувати іменинницю: Приготуйте смачне святкове блюдо, наприклад, віндалу з креветок.

Фоносемантика: Слово Валентина справляє враження чогось хорошого, величного.

Талісман: незабудка. Колір: морська хвиля. Камінь: перли. Знак зодіаку: ім`я дає позитивні характеристики людям, народженим під знаком Діви, Водолія і Риб.

Джерело: www.calend.ru.

, , переглядів: 953

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *