День ангела Варвари: походження імені, талісмани та характер

Збір коштів на потреби армії України
07.03.2017

День ангела Варвари: походження імені, талісмани та характер

Сьогодні, 7 березня, свої іменини святкують жінки на ім’я Варвара. Ми підготували для вас низку цікавої інформації про характер цього імені, його значення та фоносемантику.

Значення: «дикунка», «варварка», «чужа».

Походження: Ім`я має давньогрецьке походження. Паралельна західноєвропейська форма – Барбара.

Характер: Дівчинка Варя – це добра, усміхнений дитина. Найбільше вона схожа на батька і успадковує багато в чому не тільки його зовнішність, а й риси характеру. Вона скромна, працьовита. Прагне завжди і у всьому наводити порядок, треба це чи не треба. Вміє відчувати свої недоліки. Тримається на людях досить врівноважено, проте в глибині її душі бушує ціла пожежа пристрастей. Може відчути переваги скритності.

Читайте також: День ангела Світлани: походження імені, талісмани та характер

Якщо вона подолає свою замкнутість, то важко буде відшукати більш душевну людини. Народжені взимку Варвари часто захоплюються спортом. Розсудливі і замкнуті. Почавши якусь справу, неквапливо доводять її до кінця. «Літні» Варвари вміють подати себе у вигідному світлі, одягаються зі смаком. Уразливі й вимогливі.

Варвара влюблива, але трохи нерішуча і тому в стосунках з чоловіками проявляє зайву боязкість і нерішучість. Перший шлюб не завжди буває вдалим. Непогана господарка, уміє створити вдома комфортну обстановку. Час любить проводити в сімейному колі і з небажанням бере участь у вечірках з малознайомими людьми. Сучасній Варі підійде робота з комп`ютером, медицина, педагогіка, торгівля. 

Читайте також: День ангела Софії: походження імені, талісмани та характер

Чим порадувати іменинницю: Приготуйте смачне святкове блюдо, наприклад, рафаелки з фініків.

Фоносемантика: Слово Варвара справляє враження чогось страшного, простого, величногосильного, гучного, хороброго, яскравого, радісного.

Талісман: дерево. Колір: буро-зелений. Камінь: рубін. Знак зодіаку: ім`я підходить Овнам, Рибам і Козерогам.

Джерело: www.calend.ru.

, , переглядів: 1 188

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *