День ангела Василя: значення імені, характер і талісмани

Збір коштів на потреби армії України
14.01.2017

День ангела Василя: значення імені, характер і талісмани

Сьогодні, 14 січня, свої іменини святкують чоловіки на ім’я Василь. Ми підготували для вас добірку цікавої інформації про це ім’я, його походження, значення та характер.

Який він Василь?

Значення: «Царський», «величний».

Походження: Має грецьке коріння. В Англії поширена форма Безіл, у Франції – Базіль.

Характер: Василь в дитинстві дуже любить возитися зі звірятками і пташками, ніколи не скривдить беззахисну істоту. Вася – улюбленець бабусь і дідусів. Йому постійно необхідно перебувати в суспільстві однолітків. Спілкування з друзями у Василя на першому місці.

Читайте також: День ангела Ірини та Лева: фоносемантика імен, характери і талісмани

Він може вступити в конфлікт з дружиною, щоб не допустити ущемлення інтересів товариша. Василю подобається його робота, але він не буде прагнути до першості у своїй справі, щоб не зачепити честолюбні помисли своїх друзів.

Одна з небагатьох негативних якостей Василя – це пристрасть до спиртного. Він сумлінно ставиться до своїх обов`язків і має гарні професійні якості. Василь любить футбол і хокей, але сам не грає, а воліє повболівати на трибуні в компанії друзів.

Читайте також: День ангела Дмитра та Анастасії: значення імен, характер, талісмани

У відносинах з жінками Василь прагне продемонструвати лицарські якості, і йому приємно, якщо його прагнення будуть відзначені. Василь – людина обов`язку. У нього навіть думок не буде про розлучення, якщо виявиться, що в дружини не найприємніший характер або вона погана господиня.

Василь безумовно прийме всі побутові незручності й не стане нарікати на свою долю. Народження дитини для Василя – величезна подія. Він відчуває до своїх дітей найдужчі почуття, у чомусь порівнянні з материнськими. У Василя не буває проблем у відносинах з тестем, а от до тещі відноситься з побоюванням.

Читайте також: День ангела Михайла: значення імені, характер і талісмани

Чим порадувати іменинника: Приготуйте смачне святкове блюдо, наприклад, домашнє морозиво.

Фоносемантика: слово Василь не має виражених фоносемантичних характеристик.

Талісман: кіт. Колір: васильково-блакитний. Камінь: граніт. Знак зодіаку: ім`я підійде Овнам, Близнюкам, Левам, Терезам і Водоліям

За матеріалами www.calend.ru

, , , переглядів: 3 572

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *