День ангела Володимира: значення імені, характер і талісмани

Збір коштів на потреби армії України
24.01.2017

День ангела Володимира: значення імені, характер і талісмани

Сьогодні, 24 січня, свої іменини святкують чоловіки на ім’я Володимир. Ми підготували для вас добірку цікавої інформації про це ім’я, його походження, значення та характер.

Отже, Володимир

Значення: «Той, хто володіє світом», «знатний володар», «володар світу».

Походження: Володимир – ім`я слов`янське.

Характер: Володимир з раннього дитинства проявляє допитливість і прагне перевірити свої знання на практиці. Він схильний до ризику і в деякій мірі навіть до авантюр. Прагне в компанії однолітків зайняти провідне становище.

Читайте також: День ангела Анатолія: значення імені, характер і талісмани

Прислухається до порад батьків. У навчанні найкраще йому даються технічні науки, але ставку у своєму просуванні по службових сходам Володимир у першу чергу робить на суспільну діяльність. Не вступає в конфлікти, уникає прямого зіткнення під час обговорення спірних питань.

У побуті Володимир особливо цінує комфорт. Він любить гарні меблі, дорогий порцеляновий посуд, килими, картини. Прагне до ідеальної чистоти й порядку, тому є противником утримання в будинку кішок, собак і всякої іншої живності. Максимум, на що він може погодитися – це яка-небудь невелика рослина у квітковому горщику.

Читайте також: День ангела Дмитра та Анастасії: значення імен, характер, талісмани

У людях насамперед цінує розум і силу. Має швидку реакцію на події, що відбуваються, здатний прийняти самостійне рішення. Відчуває слабкість до похвал на свою адресу. Для Володимира дуже важлива думка про нього навколишніх.

Володимира більше цікавлять жінки з переважанням романтичних якостей, і в меншому ступені його хвилює, чи здатна жінка організувати святкову вечерю.

Володимир вірний у шлюбі, але не через особисту прихильність до дружини, а скоріше в силу великої зайнятості й небажання зіпсувати своє добре налагоджене життя. Перекладає на дружину повсякденні турботи, пов`язані з вихованням дітей. 

Читайте також: День ангела Сергія: походження імені, характер і талісмани

Чим порадувати іменинника: Приготуйте смачне святкове блюдо, наприклад, лосося у вершковому соусі.

Фоносемантика: Слово Володимир справляє враження чогось доброго, радісного.

Талісман: вежа під куполом. Колір: темно-синій. Камінь: зелена яшма. Знак зодіаку: ім`я підійде Овнам, Тельцям, Ракам, Дівам, Терезам, Скорпіонам і Козерогам.

За матеріалами www.calend.ru

, , переглядів: 1 065

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *