День ангела Вячеслава: походження імені, характер і талісмани

Збір коштів на потреби армії України
17.03.2017

День ангела Вячеслава: походження імені, характер і талісмани

Сьогодні, 17 березня, свої іменини святкують чоловіки на ім’я Вячеслав. Ми підготували для вас добірку цікавої інформації про це ім’я, його походження, значення та характер.

Значення: «Самий славний».

Походження: Ім`я походить від давньоруських слів «вяче», що означає «більше», і «слав» – слава.

Характер: В`ячеслави – міцні хлопчики, мають витривалість і хорошу силу волі. Батькам потрібно віддати В`ячеслава в спортивну секцію. Володіючи фізичною силою, він завжди буде боротися з несправедливістю, захистить слабкого. В`ячеслав запальний, може миттєво спалахнути, схильний до імпульсивних вчинків. Може дати волю до нападів гніву. Також швидко остигає і, відчуваючи почуття провини, стає більш поступливим.

Читайте також: День ангела Тараса: походження імені, характер і талісмани

Одружитися намагається на розумній дівчині. У майбутній дружині буде цінувати красу, індивідуальність, відсутність комплексів. У родині надійний, надає допомогу по дому, займається з дітьми. Вся домашня робота для нього однакова. Він може приготувати обід, сам змайструвати полиці. Відносини в родині будує на довірі, але якщо буде обманутий, то відмовить в довірі назавжди.

Важливе місце в житті займає робота, всі справи доводить до кінця. Відповідально ставиться до будь-яких доручень. Однаково процвітає в будь-яких професіях. Якщо у В`ячеслава є автомобіль, то ремонтні роботи буде намагатися зробити сам. Любить приймати гостей, спиртним не зловживає. «Зимові» – вперті, настирливіші і міцніші «літніх». «Осінні» і «весняні» мають більш жорсткий характер і схильні до конфліктів.

Читайте також: День ангела Марини: походження імені, характер і талісмани

Чим порадувати іменинника: Приготуйте смачне святкове блюдо, наприклад, пастрамі з курки.

Фоносемантика: Слово В`ячеслав не має виражених фоносемантичних характеристик.

Талісман: хвиля. Колір: золотистий. Камінь: топаз. Знак зодіаку: ім`я підійде Овнам, Тельцям, Близнюкам, Левам, Дівам, Терезам, Скорпіонам, Козерогам і Водоліям.

Джерело: www.calend.ru

, , переглядів: 2 244

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *