День ангела Захара: походження імені, характер і значення

Збір коштів на потреби армії України
21.02.2017

День ангела Захара: походження імені, характер і значення

Сьогодні, 21 лютого, свої іменини святкують чоловіки на ім’я Захар. Ми підготували для вас добірку цікавої інформації про це ім’я, його походження, значення та характер.

Значення: Перекладається з латинського як «Бог згадав».

Походження: Ім`я має давньоєврейське походження. На Русі ім`я з`явилося після прийняття християнства, прийшло з Візантії. Ім`я популярне не тільки в Україні, але і в Грузії, а також у Вірменії.

Характер: Маленький Захар може годинами збирати і розбирати конструктор. Робить він це тихо й зосереджено. Може принести хворе кошеня і доглядати за ним. Так само уважний і турботливий стосовно оточуючих людей. Його пристрасть – техніка.

Читайте також: День ангела Катерини: походження імені, характер і талісмани

Нерідко Захари працюють водіями. Гуманітарні спеціальності вибирають рідше. Люблять природу. Ліс, річка, степовий луг – його слабкість. Якщо у нього є клаптик землі, обов`язково посадить там плодові дерева. Це ім`я обдаровує людину величезною добротою. Якщо в сім`ї туговато із грішми, краще не посилати його на базар: він не тільки не буде там торгуватися, але і, швидше за все, «забуде» взяти здачу.

Захар товариський і гостинний, із задоволенням запрошує до себе не тільки друзів, але й випадкових попутників. Дружить з сусідами. У вихідні дні ви може застати Захара за прибиранням квартири. Він робить це охоче і навіть з натхненням, втягуючи в домашню роботу дітей, бо вважає що праця – кращий спосіб правильного виховання.

Читайте також: День ангела Христини: походження імені, характер і талісмани

У сім`ї Захара найчастіше народжуються хлопчики. Контролює навчання дітей, майже не пропускає батьківських зборів. Так само відповідально він ставиться і до своїх батьків. Захар – любитель сентиментальних історій і фільмів. Людські страждання викликають у нього бажання допомогти, і заради цього він готовий піти на власні незручності, понести певні жертви. Все, що він робить, позбавлене всякої користі.

До Захара часто тягнуться жінки, які пережили нещасну любов, і нерідко буває так, що знайшовши співчуття, вони стають їхніми дружинами. Одружується Захар пізно і, як правило, на жінці з дитиною. Доброта, м`якість, незлобивість Захара, його природна нездатність до насильства закінчується майже завжди тим, що дружина займає командне положення в сім`ї. У цьому не буде нічого страшного, якщо дружина тактовна, в іншому випадку можна травмувати чутливу натуру Захара. Захар не схильний до зради, довіряє дружині, домосід.

Читайте також: День ангела Олексія: походження імені, характер і значення

Чим порадувати іменинника: Приготуйте смачне святкове блюдо, наприклад, пельмені в горщику.

Фоносемантика: Слово Захар справляє враження чогось шорсткого, мужнього, сильного, холодного.

Талісман: сова. Колір: червоний. Камінь: сапфір. Знак зодіаку: ім`я підходить Овнам, Ракам, Левам і Рибам.

Джерело: www.calend.ru

, , переглядів: 855

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *