День поцілунків: найцікавіші факти про поцілунки

Збір коштів на потреби армії України
06.07.2017

День поцілунків: найцікавіші факти про поцілунки

6 липня відзначали всесвітній День поцілунків. Незважаючи на те, що це свято все ще неофіційне, його святкують більше ніж в 60 країнах світу. Вигадали День поцілунків у Великобританії, ще в кінці 19 століття. І з того часу свято ставало все популярнішим і популярнішим. Вашій увазі, кілька цікавих фактів про поцілунки.

 

 

Під час поцілунку серце починає працювати набагато швидше. Це стимулює постачання всіх органів організму величезною кількістю кисню. Пульс в цей момент піднімається до 110 ударів на хвилину.
А французький поцілунок може вас значно омолодити. Пояснюється все це тим, що під час самого поцілунку діє кілька десятків м’язів обличчя. Це можна назвати своєрідним тренуванням для них. І це, в свою чергу, уповільнює процес старіння.


На думку вчених, всього 3 поцілунки в день можуть придушити ваш стрес, втому і інші негативні емоції. Так що, тепер ви знаєте, як зробити себе щасливим у Всесвітній день поцілунків.
Намагаєтеся позбутися від зайвої ваги і мучите себе дієтами? Є прекрасна альтернатива. Адже звичайний поцілунок в щоку позбавить вас 5 калорій. А французький, довжиною в хвилину, аж 26 калорій.
Поцілунок може врятувати вас від карієсу і нормалізує кислотність. Так що відвідування стоматолога може звестися до мінімуму.
Губи набагато чутливіші кінчиків пальців. Тому стимуляція нервових закінчень на губах покращує вироблення гормону щастя – ендорфіну.
Цілуватися можуть не тільки люди, а й тварини. Самий схожий процес виходить у шимпанзе.


Ви колись дивилися японське кіно? Там ви ніколи не зустрінете поцілунків. Навіть у День поцілунків. Адже там поцілунок на людях – це дуже непристойно.
Раніше, в Італії, якщо чоловік цілував дівчину на вулиці, то він просто був зобов’язаний на ній одружитися.
В деяких місцях поцілунок є поза законом. Наприклад, в Індіані (США), за законом, чоловік з вусами не може цілувати “людською істотою”.

Джерело: https://znaj.ua/society/den-pocilunkiv-najcikavishi-fakty-pro-pocilunky

, , переглядів: 2 326

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *