Дезодорант-цукерка: з’їла – і пахнеш трояндами

Збір коштів на потреби армії України
01.03.2015

Дезодорант-цукерка: з’їла – і пахнеш трояндами

 

Подарунок жінкам від болгарських кондитерів – їстівний дезодорант у вигляді смачних цукерок. Ноу-хау вже сподобалось багатьом представницям прекрасної статі й набуває популярності у багатьох країнах Європи та Азії. Достатньо з’їсти кілька ароматних цукерок – і твоє тіло починати пахнути, мов ніжна ранкова  троянда…

І це не прикол і не фантастика. Саме такий незвичний дезодорант Deo Perfume Candy на основі трояндової олії пропонує спробувати одна з найбільших кондитерських компаній Болгарії.

Виробник солодощів гарантує, що в майбутньому аромат після вживання цукерок стане серйозним конкурентом традиційних дезодорантів у стіках, спреях і в роликовій формі. Адже набагато приємніше з`їсти що-небудь смачненьке і приємно пахнути.

Незвичайність дії солодкого дезодоранту полягає у виняткових особливостях однієї зі складових частин трояндової олії. Ця речовина називається гераніол. Вона не переробляється людським організмом і незмінно виходить через шкірні покриви у вигляді тонкого аромату троянди. Часник теж змінює запах тіла людини, але не на такий приємний, як у цьому випадку.

Форми део-солодощів різноманітні. Це може бути і жувальна цукерка, і карамелька з начинкою і просто льодяник. Для тих, хто стежить за фігурою або не може їсти солодкого через стан здоров`я, компанія випускає цукерки без цукру, пише raut.ru.

Болгарія – світовий лідер з вирощування олійних троянд на плантаціях та з виробництва трояндової олії. Тому нікого не здивувало, що саме тут почали випускати диво-дезодорант з незвичайними властивостями. 
 
 
, , , , , переглядів: 1 026

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *