Дівчата, ловіть лайфхак: чому розмазується туш і як цьому запобігти

Збір коштів на потреби армії України
01.11.2019

Дівчата, ловіть лайфхак: чому розмазується туш і як цьому запобігти

Зовсім не обов’язково через її «не водостійку» формулу. Ми знаємо, як буває прикро нанести улюблену туш о 8-й ранку, а об 11-тій вже побачити чорні плями під очима. Перш, ніж ви викинете її і знайдете «кращу», перевірте… свій крем для повік! Волога і олії зі складу продукту для області навколо очей взаємодіють з теплом і природними жирами нашої шкіри. Це тепло піднімається до туші і впливає на її формулу. І може навіть зруйнувати інгредієнти, створюючи вам ті самі плями і відбитки на шкірі.

Не варто одразу викидати баночку з відмінним і корисним кремом для очей. Краще скористайтеся нашими лайфхаками для його нанесення – щоб уникнути розмазування туші:

Наносьте крем ніжно. Шкіра повік дуже тонка. Втирати нічого не потрібно! А ось майже непомітні постукуючі доторки допоможуть продукту швидше вбратися.

Використовуйте свій безіменний палець. Це палець з найлегшим дотиком! Він за головного, коли ви наносите щось на таку чутливу шкіру, як під очима. І хочете бути максимально обережним і ніжними.

Досить краплинку розміром з горошину. Щоб не було жирної, слизької плівки, використовуйте зовсім крихітну краплинку крему для кожного ока. І наносьте його не тільки під нижніми повіками, а й вище – до самих надбрівних дуг.

Дайте йому висохнути. Якщо ви збираєтеся наносити макіяж, дочекайтеся, поки шкіра обличчя повністю вбере крем.

Припудріть зону навколо очей. Навіть якщо крем для повік повністю висох, цей додатковий крок стане шаром захисту від розмазування. Це того варте!

, , , , переглядів: 1 093

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *