Дівчата! В моді новий колір!!!

Збір коштів на потреби армії України
09.11.2017

Дівчата! В моді новий колір!!!

Одна з найбільш непередбачуваних речей – мода. Про це тут і зараз.

Всі дівчатка прагнуть виглядати стильно і сучасно. І щосезонно виникає питання – який колір цього сезону в тренді, які палітри та відтінки будуть гармоніювати ну і які речі стильно поєднувати восени. Тема доволі цікава,  а головне актуальна, тому буде корисна не лише красуням, а і чоловікам, які також прагнуть виглядати стильно.

Червоний. Цей колір – це колір розкоші. Здавна він асоціюється з фатальною пристрастю, тому одяг червоних відтінків могли дозволити собі лише сміливі та рішучі жінки. Та зараз це зовсім не так! Що стосується сезону 2017 року, то варто придивитися до кольору марсала та кольору п’янкої вишні. Сукні саме таких відтінків повинні бути у кожної модниці.


Не варто забувати про маленькі нюанси. Якщо ти не маєш яскравого червоного верхнього одягу і любиш стримані пастельні або темні кольори – добав червоний у деталі! Як щодо манікюру?

Осінь – пасмурний сезон із опадами. Не дозволяй погоді робити твій образ відповідним до неї – придбай яскраву парасольку!

Ручки треба берегти від вітру і морозу. Бережи зі смаком!

Отож, ми надіємось, що декілька порад з яскравим, нерішучим, водночас елегатним і пристрасним кольором додадуть тобі впевненості у тому, аби цього сезону обрати саме його. Будь на стилі разом із LIGHT:)

 

 

, , , , , , переглядів: 1 382

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *