Дівчатам на замітку: п’ять причин не поспішати заміж

Збір коштів на потреби армії України
03.01.2017

Дівчатам на замітку: п’ять причин не поспішати заміж

Ваші знайомі та родичі недвозначно дають вам зрозуміти, що непогано б вам і вашому чоловікові, нарешті, дійти до рацсу? Ці розмови напевно вас вже втомили, і ви навіть замислюєтеся: а може, дійсно пора одружитися? Ось п`ять вагомих причин, через які вам поки не варто оформляти ваші стосунки.

Причина 1: Ви не готові провести з цією людиною все життя

Ні-ні, зараз у вас в парі ніяких особливих проблем немає, але, уявляючи своє майбутнє, ви не бачите в ньому цього чоловіка. Можливо, ви ще не дуже в ньому впевнені. Можливо, ви поки не можете відмовитися від своїх холостяцьких звичок і присвятити себе сім`ї. Так чи варто йти на поводу у стереотипів і швидше ставити штамп у паспорті?

Читайте також: Шлюб – це страшно: вісім причин чому хлопець не хоче одружуватися

Причина 2: Любов – це пристрасть

А шлюб – це, по суті, договір. У ньому занадто мало романтики і занадто багато зобов`язань. Ваші ж відносини зараз більше скидаються на вируючий водоспад, а не на спокійну повноводну річку. У запалі пристрасті ми схильні ідеалізувати партнера і не помічати тих очевидних недоліків, які можуть зробити спільне життя неможливим. Ваш чоловік – відмінний коханець, але ви поки не впевнені в тому, що він відповідальна людина. Вам подобається разом гуляти і займатися сексом, але ви не можете навіть собі уявити, щоб ви разом прибирали дім чи закуповувалися овочами на ринку.

Читайте також: Рівненський психолог: «Ідеального віку для одруження не існує»

Причина 3: Зараз ви можете все відіграти назад

Поки ви вільні, ви вільні в будь-який момент піти, грюкнувши дверима. Ви не зобов`язані звітувати перед партнером про те, з ким ви зустрічалися сьогодні, і не повинні щодня стояти на кухні, ліплячи йому пельмені. Якщо раптом завтра він вас образить, ви вільні занести номер його телефону в чорний список і забути про нього, переключившись на іншого чоловіка. Коли ж ви вступите в шлюб, то вам треба буде шукати компроміси, домовлятися, йти на поступки – словом, робити те, що називається «роботою над відносинами». Ви до цього не готові? Тоді не варто себе ламати.

Причина 4: У вас маса своїх особистісних проблем

Так, це дуже заманливо: перекласти їх рішення на плечі іншої людини. Але чи впевнені ви, що він в змозі з ними розібратися? Якщо ви до цих пір не можете забути своє минуле кохання, то яким би чудовим не був ваш обранець, він не вилікує вас від любовної залежності. Якщо ви вважаєте себе некрасивою або нерозумною, то навряд чи найвитонченіші компліменти з боку чоловіка позбавлять вас від ваших комплексів. Є речі, з якими вам треба розібратися самій, і це відноситься, перш за все, до ваших скелетів у шафі.

Читайте також: Оголені українські селебріті позували для чоловічого глянцю (ФОТО)

Причина 5: Ви впевнені, що поруч з вами він стане краще

Бажання переробити свого чоловіка властиво дуже багатьом жінкам. Якщо ви всерйоз вважаєте, що вийде «зліпити» з нього успішного, доброго, турботливого (потрібне підкреслити), то глибоко помиляєтеся. Так, любов може перетворити людину – але тільки в тому випадку, якщо вона сама прийме рішення змінитися. Якщо ж таке бажання є лише у вас, то ніякі педагогічні таланти не зроблять жорстокого чоловіка добрим, впертого – поступливим, а егоїстичного – турботливим.

За матеріалами dom.goodhouse.com.ua.

, , , , переглядів: 984

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *