Дівчина намагалась уникнути вагітності з допомогою… картоплини

Збір коштів на потреби армії України
04.03.2015

Дівчина намагалась уникнути вагітності з допомогою… картоплини

 

У сучасному світі все ще дрімучий рівень медичної обізнаності. Багато підлітків займаються сексом і не розуміють, звідки беруться діти. А деякі дорослі жінки лише після пологів дізнаються, що були вагітні.

Лікарі з колумбійського міста Хонда розповіли про незвичайний випадок. До них звернулася 22-річна жінка із скаргами на сильні болі внизу живота. Огляд показав: у пацієнтки в піхві була… картоплина. Як розповідає The Daily Mail, мати молодої дівчини запропонувала тій використовувати картоплину для контрацепції.

Коли лікарі виявили бульбу, вона вже поросла і пустила коріння всередині тіла. Лікарям довелося видаляти інородне тіло і робити чистку. На щастя, “метод контрацепції” за маминою порадою не встиг завдати непоправної шкоди здоров`ю. Цей випадок свідчить, наскільки може бути низьким рівень медичної обізнаності.

Дослідження Колумбійського інституту сімейного благополуччя (Colombian Institute of Family Welfare) виявило, що з метою зниження показників підліткової вагітності необхідно просвіщати молодь, яка майже нічого не знає про контрацепцію. Незахищений секс – часта практика. Вона загрожує не тільки небажаними вагітностями, а й венеричними хворобами, пише MedDaily.
 
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

 Затащил лошадь на балкон… чтобы ее не украли – ФОТО

, , , переглядів: 915

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *