Дивіться з 16 грудня прем`єру серіалу `Три мушкетери`

Збір коштів на потреби армії України
16.12.2013

Дивіться з 16 грудня прем`єру серіалу `Три мушкетери`

 У головних ролях знялися: Марія Миронова, Катерина Вілкова, Олексій Макаров, Філіп Янковський, Василь Лановий та інші зірки російського кінематографа.

“Головна відмінність мого фільму від попередніх екранізацій полягає в тому, що ми дбайливо ставимося до того, що було написано автором. У фільмі будуть яскраві емоції, пристрасті, велика дружба і велика любов”, – каже Сергій Жигунов.

Довідково:

«Три мушкете́ри» — роман Александра Дюма, написаний у 1844. Книга присвячена пригодам юного французького дворянина д`Артаньяна, який покинув свою батьківщину Гасконь, щоб стати мушкетером короля Франції. Інші герої роману та друзі мушкетера: Атос, Портос і Араміс. Історія д`Артаньяна продовжується в двох інших романах трилогії: «Двадцять років потому» і «Віконт де Бражелон, або Десять років потому». Історія, переказана Дюма, присвячена пригодам д`Артаньяна і його друзів в період між 1625 і 1628 роками. У ці роки вони були включені в пригоди та інтриги між королем Людовіком XIII, його першим міністром кардиналом Рішельє, королевою Анною Австрійською і її англійським коханцем лордом Бекінгемом. Дюма назвав свій роман «Атос, Портос і Араміс», але видавцю ця назва не сподобалася, бо на його думку в читача могло скластися враження, що роман про стародавню Грецію. Він запропонував назву «Три мушкетери», що Дюма прокоментував: „Любий друже, я тим більше пристаю на вашу думку, назвати роман «Три мушкетери» з огляду на те, що їх чотири, назва буде абсурдом, а це обіцяє роману більший успіх“

Роман “Три Мушкетери” можна прочитати онлайн.

А відомий радянський трьохсерійний музичний пригодницький телефільм «Д`Артаньян і три мушкетери» за романом Олександра Дюма в 1978 році на Одеській кіностудії зняв режисер Георгій Юнгвальд – Хількевич. Телепрем`єра на Центральному телебаченні відбулася тільки 25 грудня 1979.

У 1990-2000 -х роках вийшли на екрани 3 продовження фільму :

1992 – «Мушкетери двадцять років потому».

1993 – «Таємниця королеви Анни , або Мушкетери тридцять років потому».

2008 – «Повернення мушкетерів , або Скарби кардинала Мазаріні ».

переглядів: 842

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *