Дивовижні пейзажі Рівненщини: прогулянка туристичними перлинами краю (ФОТО)

Збір коштів на потреби армії України
24.11.2016

Дивовижні пейзажі Рівненщини: прогулянка туристичними перлинами краю (ФОТО)

Наша область багата на чудові пейзажі. На цих фото – краса природи, історичні пам’ятки та просто гарні місцини. Все це не можу залишити байдужим. Хто ще не був – обов’язково відвідайте ці дивовижні місця.

Тараканівський форт

Тараканівський форт – оборонна споруда, архітектурна пам`ятка 19 століття. Розташований неподалік від села Тараканів Дубенського району Рівненської області, в мальовничій місцевості над рікою Іква.

Читайте також: Унікальні знімки Тараканівського форту 1916 року (7 ФОТО)

Тунель кохання

Тунель кохання – популярний туристичний об`єкт, розташований біля селища Клевань, що у Рівненському районі Рівненської області. Це ботанічний феномен – зелений тунель у лісовому масиві, утворений заростями дерев, кущів, які сплелися між собою та утворили дивовижний щільний коридор точної арочної форми.

Базальтові стовпи

Базальтові стовпи – геологічна пам`ятка природи місцевого значення в Україні. Розташовуються в Костопільському районі Рівненської області, біля сіл Базальтового, Берестовця, Нового Берестовця. Площа 0,8 га.

Читайте також: Дивовижні світлини вечірнього Рівного від його мешканців (ФОТО)

Дубенський замок

Дубенський замок – фортеця в місті Дубно Рівненської області. Визначна пам`ятка історії, культури та архітектури України. Знаходиться за адресою: вулиця Замкова, 7, Дубно, Рівненська область.

«Кукушка»

Вузькоколійна залізниця Антонівка – Зарічне – одна з трьох діючих в Україні вузькоколійних залізниць з пасажирським рухом. Довжина залізниці – 106 кілометрів. Вузькоколійну залізницю Антонівка – Зарічне в народі називають «Поїздок» або «Кукушка» начебто за те, що до тепловозів серії ТУ тут використовували тепловози серії КУ. У ЗМІ також побутує назва «Поліський трамвай», «Поліська вузькоколійка», «Трансполіська магістраль».

Читайте також: Андре Тан у Рівному розповів, що одягнути в Новорічну ніч (ФОТО)

Надслучанська Швейцарія

Регіональний ландшафтний парк «Надслучанський» – природоохоронна територія в Березнівському районі Рівненської області. Розташований у долині річки Случ. Землі парку займають площу 17 тис/га. Створений у 2000 році. Інша назва Надслучанського парку – «Надслучанська Швейцарія».

Галина Струс

 

переглядів: 3 535

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *