Для гурманів: тисячу доларів просять за кілограм кави зі слонячого гною

Збір коштів на потреби армії України
23.02.2017

Для гурманів: тисячу доларів просять за кілограм кави зі слонячого гною

В Інтернеті з`явилася інформація про те, що каву вищого ґатунку роблять на зернах слонячого гною. Такий вид кави пропонують в Таїланді і на Мальдівах.

Каву під назвою Black Ivory Coffee, яку роблять з гною, зараз найдорожча на ринку. Адже до складу входить унікальний засіб – гній слона. Ціна такої кави становить 1 000 доларів за один кілограм. Тварина переробляє зерна кави, після чого вони стають дуже м`якими і смачними.

Читайте також: Чим замінити каву: топ-3 корисні напої, які додають бадьорості

Речовини, які виділяє слон, не насичують гіркотою напій, а навпаки, роблять його більш прийнятним до вживання. Слони приймають в їжу саме зерна Арабіки, після чого спеціальні люди збирають екскременти тварин і в кінцевому підсумку перетворюють в зерна кави. Саме приготування напою виробники починають тільки у вечірній час.

Читайте також: Зв`язок між кофеїном і сексом: вчені заявили, що кава діє подібно до віагри

Відвідувачі, яким трапилася нагода спробувати новий напій, розповіли, що вони в захваті від подібного виду кави і надалі будуть частіше купувати зерна з гною слова. Кава чудово поєднується з горіхами і шоколадом. Справжні поціновувачі кави відзначили, що це найкращий напій в їх житті.

Джерело – grifonsoft.ru.

 

, , , , переглядів: 659

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *