До Дня матері в Україні проведуть унікальний фотофлешмоб «Моя мама найкраща»

Збір коштів на потреби армії України
06.05.2021

До Дня матері в Україні проведуть унікальний фотофлешмоб «Моя мама найкраща»

В Україні проведуть унікальну акцію під назвою приурочену до прекрасного весняного святе – Дня матері.

Флешмоб «Моя мама найкраща» має всі шанси увійти до Національного реєстру рекордів України.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на повідомлення організаторів заходу: ТОВ «Холдинг НАС», РАТЕГ, Національний Реєстр Рекордів України, ГО «Спільна Перемога».

Для того, щоб стати учасником флешмобу, необхідно 9 травня 2021 року з 00.00 до 23.59:

1) Опублікувати пост з фото вашої мами, або спільне фото з мамою на своїй сторінці в Facebook або Instagram із теплими словами й привітаннями і вказати хештег #моямаманайкраща2021.

2) Зареєструватися як учасник флешмобу на сайті РАТЕГ (організатор рекорду). Реєстраційна форма стане доступною в день здійснення рекорду, що також надасть вам можливість надалі замовити диплом учасника рекорду після офіційної реєстрації рекорду Національним реєстром рекордів України.

«Виставляти можна будь-яке фото вашої мами, яке у вас є. Це може бути сімейне фото, де вас багато, і з вами є ваша мама. Це можете бути ви з вашою мамою або ваше улюблене фото мами – не важливо, чи мама ще є жива, чи її вже немає з вами. Тобто, варіантів безліч. Але робити багато фотографій не треба, достатньо одного фото», – розповів співзасновник ГО «Спільна Перемога» Олександр Соколінський.

Як зазначили організатори акції, поширювати можна як сімейне фото, так і окремі фото матерів.

Спеціально для цього флешмобу було розроблено комп’ютерну програму, яка за одну секунду здатна приймати й обробляти дані 1 мільйона користувачів.

, переглядів: 729

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *