До Рівного приїде «Океан Ельзи»: яка вартість квитків на концерт?

Збір коштів на потреби армії України
15.02.2017

До Рівного приїде «Океан Ельзи»: яка вартість квитків на концерт?

фото – v.img.com.ua

На офіційній сторінці гурту ОЕ у Фейсбуку з’явився анонс третьої частини гастрольного туру у рамках презентації альбому «Без меж».

Третя частина світового гастрольного туру «Океану Ельзи» розпочнеться з Рівного. Концерт відбудеться 21 травня відбудеться на стадіоні Авангард. Продаж квитків у фан-зони вже стартував. У першу та другу фан-зону у Рівному квитки коштують від 200 до 350 гривень.

Читайте також: Весною до Рівного приїде Alyosha: ціна квитків на концерт

Наголошується, що вхід у фан-зону лише з 14 років. Також діє обмеження на продаж квитків – не більше 10 квитків в одні руки. Квитки обміну та поверненню не підлягають. При втраті чи пошкодженні квитка дублікат не видаватимуть.

Нагадаємо, 2016-го року «Океан Ельзи» розпочав великий дворічний «Світовий тур» на підтримку дев`ятого студійного альбому «Без меж». Вперше спів-продюсером альбому ОЕ виступив Святослав Вакарчук, автор усіх композицій нової платівки.

фото – bm.img.com.ua

Читайте також: «Антитіла» відіграють у Рівному масштабний концерт

Новий альбом був представлений 19 травня 2016 року одночасно в ефірах трьох онлайн-радіостанцій, і охопив, буквально, всю планету, без кордонів та без меж: Індія і США, Україна та Ізраїль, Афганістан, Сербія, Німеччина, Великобританія, Росія, Грузія, Іспанія, Білорусь, Вірменія, Туреччина, Канада, Австралія і слухачі з інших країн залишали свої координати в коментарях під прямою трансляцією презентації альбому.

Читайте також: «СКАЙ» – 15 років: у Рівному відбудеться рок-концерт гурту

До слова, концерти ОЕ відбудуться й у сусідніх областях. Зокрема, у Луцьку (23.05), у Тернополі (24.05), у Кам`янець-Подільському (26.05) та ін.

, , , переглядів: 1 426

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *