До Рівного з грандіозним концертом їде Океан Ельзи: скільки коштують квитки?

Збір коштів на потреби армії України
29.03.2017

До Рівного з грандіозним концертом їде Океан Ельзи: скільки коштують квитки?

Третя частина світового гастрольного туру «Океану Ельзи» розпочнеться з Рівного. Концерт відбудеться 21 травня відбудеться на стадіоні Авангард. Продаж квитків на цей грандіозний концерт вже стартував. Ціна на квитки від 200 до 750 гривень.

Нагадаємо, 2016-го року «Океан Ельзи» розпочав великий дворічний «Світовий тур» на підтримку дев`ятого студійного альбому «Без меж». Вперше спів-продюсером альбому ОЕ виступив Святослав Вакарчук, автор усіх композицій нової платівки.

Читайте також: До Рівного з великим сольним концертом завітає Христина Соловій

Новий альбом був представлений 19 травня 2016 року одночасно в ефірах трьох онлайн-радіостанцій, і охопив, буквально, всю планету, без кордонів та без меж: Індія і США, Україна та Ізраїль, Афганістан, Сербія, Німеччина, Великобританія, Росія, Грузія, Іспанія, Білорусь, Вірменія, Туреччина, Канада, Австралія і слухачі з інших країн залишали свої координати в коментарях під прямою трансляцією презентації альбому.

Читайте також: Вже скоро у Рівному МЕРІ презентує новий альбом: скільки коштують квитки на концерт?

До слова, концерти ОЕ відбудуться й у сусідніх областях. Зокрема, у Луцьку (23.05), у Тернополі (24.05), у Кам`янець-Подільському (26.05) та ін.

, , , , переглядів: 1 149

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *