Дослідження вчених: скільки разів на рік потрібно займатися сексом?

Збір коштів на потреби армії України
21.12.2016

Дослідження вчених: скільки разів на рік потрібно займатися сексом?

Давно відомий факт, що регулярні заняття сексом позитивно позначаються не тільки на сімейних відносинах, а й на здоров`ї. Однак до сьогодні сказати точно, скільки інтимних актів в тиждень вважаються оптимальними, не міг ніхто.

Тепер же є науково виведена формула, згідно з якою стало відомо, скільки разів на рік потрібно займатися сексом подружній парі в залежності від віку. Вчені з Інституту Кінсі (США), провели дослідження, і прийшли до висновку, що кількість занять сексом у подружніх пар має залежати від віку.

Читайте також: Чому жінки отримують більше задоволення від сексу, ніж чоловіки?

Експерти встановили, що молоді пари – до 29 років – повинні займатися сексом частіше за все – близько 112 разів на рік. Якщо порахувати, то це приблизно двічі в тиждень. Вони впевнені, що в даному віці здоров`я і зайнятість сприяють цьому, то чому ж не користуватися цим?

Читайте також: Контрацепція: ТОП-5 альтернатив традиційним презервативам

Якщо сімейна пара досягла віку від 30 до 39 років, то кількість сексу у них трохи скорочується – до 86 разів на рік. Це приблизно 6-7 разів на місяць. В принципі, воно часто так і буває, так як в цьому віці пара зазвичай стає батьками, що не зовсім позитивно позначається на якості інтимних відносин між чоловіком і дружиною.

Читайте також: Рівненський психолог: «Ідеального віку для одруження не існує»

У віці від 40 до 49 років кількість сексу в рік скорочується в 69 разів. Це приблизно один раз в тиждень.

До речі, наукові співробітники інституту також з`ясували, що близько 50% сімейних пар займаються сексом в середньому пару разів на місяць. 34% опитаних мають інтимні стосунки 2-3 рази в тиждень. Також є такі подружжя (їх 13%), кількість занять сексом у яких становить всього лише кілька разів на рік, – повідомляє видання tvoymalysh.com.ua.

, , , переглядів: 1 920

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *