Дубенський заповідник реалізовує масштабний міжрегіональний проект “Via Regia Ukraine”

Збір коштів на потреби армії України
11.08.2021

Дубенський заповідник реалізовує масштабний міжрегіональний проект “Via Regia Ukraine”

 

Протягом 4-х місяців 2021 року Державний історико-культурний заповідник м. Дубно втілюватиме масштабний міжрегіональний проєкт «Via Regia Ukraine – культурний та туристичний маршрут Ради Європи в Україні». Він передбачає:

– створення та маркування української частини шляху Via Regia
– розробку кастомного віртуального 3D туру по всьому туристичному маршруту
– розширення функціоналу інформаційно-туристичного порталу via-regia.org.ua
– створення нових та об’єднання вже існуючих в Україні рішень (віртуальних 3D турів, панорам 360, аеропанорам 360, фото- та відео контенту) щодо цифровізації об’єктів і розміщення їх на єдиному ресурсі.

Загалом проєкт «Via Regia Ukraine» спрямований на популяризацію української культури серед наших земляків та іноземців, а також на вдосконалення туристичної галузі міст і регіонів України. Комплекс заходів передбачає розвиток української частини Великого культурного шляху Ради Європи Via Regia, який пролягає через такі міста: Дубно, Рівне, Острог, Львів, Броди, Городок (Львівська область), Луцьк, Володимир-Волинський, Радомишль, Житомир та Київ.

Втілює ідею команда в складі директора Державного історико-культурного заповідника м. Дубно Леоніда Святославовича Кічатого, який є його керівником, а координацію та безпосередню реалізацію задуму здійснюють працівники установи: проєктний менеджер Микола Мандзюк, операційний менеджер Андрій Герасимчук та PR-менеджер Наталія Муха.

Проєкт «Via Regia Ukraine – культурний та туристичний маршрут Ради Європи в Україні» реалізується в межах партнерської програми «Культура. Туризм. Регіони» Українського культурного фонду та Державного агентства розвитку туризму.

Via Regia – це назва найстарішого та найдовшого сухопутного зв’язку між Східною і Західною Європою. Його довжина становить 4500 кілометрів. Він існує понад 2000 років і поєднує 8 європейських держав. Нині міжнародна мережа Via Regia використовується як символ об’єднання Європи.

 

Реалізація міжрегіонального культурного проєкту «Via Regia Ukraine» розпочалася в липні 2020 року за підтримки Українського Культурного Фонду (УКФ), за сприяння Управління культури і туризму Рівненської ОДА та співпраці з європейськими партнерами – Європейським культурно-інформаційним центром в Тюрінгїі (м. Ерфурт, Німеччина) в особі директора Karline Fischer.

 

В липні 2021 року відбулася презентація нового проєкту (наступного етапу) в м. Дубно та м. Рівне. Наразі команда «Via Regia Ukraine» рухається відповідно до календарного плану, щоб до кінця листопада 2021 року презентувати новий туристичний маршрут по шляху Via Regia, віртуальний кастомний 3D тур, розширений функціонал інформаційно-туристичного порталу та сучасні рішення щодо цифровізації культурних і туристичних об’єктів  п’яти регіонів України.

 

, переглядів: 877

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *