Електризується волосся – що робити, щоб не почуватися кульбабкою взимку?

Збір коштів на потреби армії України
22.12.2021

Електризується волосся – що робити, щоб не почуватися кульбабкою взимку?

Взимку зазвичай, коли повітря стає сухішим, волосся електризується. Як пояснити це явище і особливо як його уникнути?

У цю пору року повітря стає сухішим і вбирає менше вологи. Волосся легше сохне і більше електризується.

Перукар Матьє Сегьє додає: «гладке волосся більш електричне, ніж кучеряве, тому що воно більше треться одне об одне. Це механічне тертя, яке генерує статичну електрику».

Що ж робити, щоб уникнути цього ефекту?

Натуральні тканини

Віддавайте перевагу тканинам з натуральних матеріалів.
Одяг із синтетичних волокон, який менше пропускає воду при пранні, більш схильний до статичної електрики. Ми віддаємо перевагу натуральним волокнам, таким як шерсть або бавовна, і уникаємо використання сушарок, які, як правило, заряджають синтетичні тканини електрикою.

Зволожіть волосся

Для сухого волосся віддайте перевагу зволожуючому шампуню, який живить ваше волосся. Не забувайте наносити маску приблизно два рази на тиждень, щоб глибоко зволожити волокна волосся. Якщо у вас тонке волосся, схильне до жирності, виберіть замість них шампунь з нейтральним pH, щоб уникнути надлишку шкірного сала.

Холодна сушка

В ідеалі постарайтеся обійтися без фену і дайте волоссю висохнути на повітрі. Тим, у кого немає часу чекати, виберіть пристрій з функцією «холодної сушки», щоб привчити волосся до температури навколишнього повітря і уникнути його пересихання.

Виберіть відповідний гребінець

Залежно від матеріалу, з якого зроблений гребінець, він може або посилити ефект, або ж навпаки. Так, в інтернеті можна знайти спеціальні гребінці і антистатичні щітки, які допоможуть прибрати електризацію.

Приручаємо неслухняне волосся

Якщо, незважаючи на всі ваші зусилля, на вашій голові частина волосся все ще стирчить, злегка збризніть його лаком. Або оберіть більш природний метод: необхідно злегка змочити гребінець перед укладанням, щоб зняти з волосся статичну електрику.

Нарешті, ще одна порада: нанесіть краплю сироватки або невелику кількість зволожуючого крему, попередньо нагрітув ваших руках, на волосся, щоб дисциплінувати їх.

переглядів: 501

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *