Еволюція: історія джинсів

Збір коштів на потреби армії України
08.08.2017

Еволюція: історія джинсів

Light пропонує згадати, як еволюціонував один з найбільш культових предметів гардеробу. Адже, шлях до світових подіумів та мільярдів шаф представників різних країн, професій та соціальних прошарків джинси почали ще за часів “золотої лихоманки”.

Тоді тисячі людей штурмували США в надії озолотитися. Одяг та їжу скупали вже на місці. На цьому і намагався заробити дрібний підприємець Леві Штросс, пропонуючи мисливцям за золотом та загалом гостям країни галантерейні дрібнички та тканину.

З часом Штросс разом з зятем відкрив спеціалізовану крамницю, а потім – компанію Levi Strauss & Co. Правда, парусину замінив на більш м’яку та придатну до побутових потреб тканину денім. З того часу змінився і традиційний колір джинсів – в той час як парусина була коричневою, денім постачали переважно синій.

Втім, тодішні джинси залишалися далекими від одягу, який ми звикли бачити в нинішніх супермаркетах. Грубі штани легко переживали будь-які пригоди, втім, як на смак наших сучасників, були не надто зручними.

У 1891 році сплинув час патенту Levi Strauss & Co. У джинсовий бізнес зайшли нові підприємства зі своїми ідеями. На прилавках з’явилися штани від Lee, в яких замість традиційних тоді гудзиків використовувалася застібка-блискавка. Згодом на ринок зайшли Mustang та Wrangler. На той момент джинси увійшли не лише до чоловічого, але й до жіночого гардеробу. А ще в асортименті з’явилися штани з вельвету та джинси-стрейч.

Пропонуємо на власні очі переглянути як змінювались культові штани.

, , , , переглядів: 1 849

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *