Facebook допоможе самотнім користувачам знайти кохання

Збір коштів на потреби армії України
09.09.2019

Facebook допоможе самотнім користувачам знайти кохання

Творець Facebook Марк Цукерберг оголосив про створення нової функції соцмережі, яка дозволить користувачам налагодити особисте життя – Facebook Dating. “Сьогодні ми анонсуємо новий набір функцій для побачення, які незабаром з’являться в нашій соціальній мережі. Це буде окрема платформа для побудови справжніх, довгострокових стосунків”, – заявив Марк Цукерберг.

Додаток буде схожий на його головного конкурента – Tinder. Скористатися Facebook Dating зможуть користувачі старші 18 років. Сервіс вбудований в основний додаток соцмережі, але передбачає створення окремого профілю. Крім того, в нього можна інтегрувати фото з особистого профілю в Instagram.

Шукати партнерів можна як серед друзів, так і серед випадкових людей. Найцікавіша функція – Secret Crush. У цей список можна додати друга з Facebook або підписника в Instagram, якому боїшся зізнатися у симпатії. Якщо “краш” взаємний, обидва про це дізнаються. Сервіс Facebook Dating запущений в 19 країнах Північної, Південної Америки та Азії. В Європі сервіс буде запущений до початку 2020 року.

, , , переглядів: 962

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *