Facebook допоможе самотнім користувачам знайти кохання

09.09.2019

Facebook допоможе самотнім користувачам знайти кохання

Творець Facebook Марк Цукерберг оголосив про створення нової функції соцмережі, яка дозволить користувачам налагодити особисте життя – Facebook Dating. “Сьогодні ми анонсуємо новий набір функцій для побачення, які незабаром з’являться в нашій соціальній мережі. Це буде окрема платформа для побудови справжніх, довгострокових стосунків”, – заявив Марк Цукерберг.

Додаток буде схожий на його головного конкурента – Tinder. Скористатися Facebook Dating зможуть користувачі старші 18 років. Сервіс вбудований в основний додаток соцмережі, але передбачає створення окремого профілю. Крім того, в нього можна інтегрувати фото з особистого профілю в Instagram.

Шукати партнерів можна як серед друзів, так і серед випадкових людей. Найцікавіша функція – Secret Crush. У цей список можна додати друга з Facebook або підписника в Instagram, якому боїшся зізнатися у симпатії. Якщо “краш” взаємний, обидва про це дізнаються. Сервіс Facebook Dating запущений в 19 країнах Північної, Південної Америки та Азії. В Європі сервіс буде запущений до початку 2020 року.

, , , переглядів: 577

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *