Голосування по ID-картках: що потрібно знати кожному українцю

Збір коштів на потреби армії України
20.11.2018

Голосування по ID-картках: що потрібно знати кожному українцю

У зв’язку з прийнятою в Україні вимогою про обов’язкове отримання біопаспортів нового зразка, багатьох громадян хвилює питання – а як тепер голосувати на виборах президента, які вже “на носі”? На злободенне питання відповідає Департамент надання адміністративних послуг Одеської міської ради. Знадобиться довідка про прописку, все інше залишиться незмінним.

Паспорти громадян України нового зразка (вони ж біопаспорти та ID-карти жодним чином не є перешкодою для голосування на президентських і парламентських виборах. Для цього потрібно точно так само з’явитися на виборчу дільницю і пред’явити свій паспорт – мало що зміниться з появою ID-карти для виборців в Україні. Ця карта є повноцінним документом, що посвідчує особу громадянина України.

Слід звернути увагу, що до паспорта у формі ID-картки в обов’язковому порядку додається довідка про реєстрацію місця проживання, яку видає орган реєстрації місця проживання. У разі відсутності або втрати довідки про реєстрацію місця проживання, українцю необхідно звернутися в департамент надання адміністративних послуг, попередньо записавшись на прийом.

, , , переглядів: 988

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *