Головні секрети безпечної засмаги

Збір коштів на потреби армії України
26.06.2017

Головні секрети безпечної засмаги

Без сонця наше життя немислиме, так само як і немислиме тіл кольору шоколаду влітку. Ось тільки як придбати бажаний загар і при цьому зберегти красу і здоров’я шкіри?

1. Готуйся до засмаги заздалегідь

Вченими доведено, що сонячне світло сприяє виробленню вітаміну D, підвищує імунітет і настрій. Ну, а щоб засмага лягала на шкіру краще, потрібні зовсім інші вітаміни. В першу чергу, це вітамін А. Його позитивний вплив на шкіру, в тому числі і на її пігментацію, давно відомо.  Так що, якщо плануєш засмагнути по максимуму і без шкоди для здоров’я, вітаміни і включи в свою дієту моркву, помідори, абрикоси, цитрусові, морепродукти і шпинат.

2. Захищай шкіру навіть у воді
Використовуй водостійкі захисні засоби. Завдяки особливим водовідштовхувальним компонентам ці продукти ефективно захистять шкіру і під час купання. Намагайся не залишатися у воді надовго, виходячи на сушу, нанось засіб повторно. Після купання ретельно витирай шкіру, так як решта на ній крапельки води, як мікролупи, підсилюють сонячне світло, що теж може викликати опік і пошкодження.

3. Підбери сонцезахисний крем
Щоб зменшити негативний вплив сонця на нашу шкіру, перш за все слід мати стратегічний запас крему з високим SPF. SPF – це «сонцезахисний фактор», який розраховується виходячи з мінімальної ерітемной дози, тобто часу сонячного впливу, по закінченні якого на шкірі виникає почервоніння.

4. Стеж за часом перебування на сонці
Щоб уникнути проблем нашими основними принципами в прийомі сонячних ванн повинні стати помірність і акуратність. Адже для шкіри шкідливо не саме випромінювання як таке, а його надлишок. Так що, приїхавши на південь, починай засмагати поступово. У перший день не слід перебувати під прямими променями більше 10-15 хвилин. При гарній переносимості з кожним днем ​​можна збільшувати час перебування на сонці на 5-10 хвилин.

5. Зволожуй шкіру після прийняття сонячних ванн
Використовуй спеціальні косметичні засоби з позначкою: «Після засмаги». Вони збагачені зволожуючими і живильними компонентами і антиоксидантами, які усувають продукти фотохімічних реакцій.

, , переглядів: 846

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *