Чи варто вірити в гороскопи?

Збір коштів на потреби армії України
02.02.2018

Чи варто вірити в гороскопи?

 Мільйони людей на нашій планеті вірять в те, що розташування зірок впливає на те, як складеться їх день, або навіть все життя. Люди переглядають гороскоп на день перед тим, як зайнятися справами, вивчають гороскопи один одного, перш ніж будувати відносини. За допомогою астролога люди вирішують безліч важливих питань, наприклад – в який день призначити ділові переговори, який день вибрати для укладення шлюбу і т.д.

Люди захоплювалися гороскопами з давніх часів. Стародавні володарі неодмінно радилися зі астрологами, перед тим як приймати державні укази. І до цього дня, гороскопи дуже популярні. Люди не втратили до них інтересу. Хтось вірить в гороскопи, хтось їх читає жартома, хтось дослухається до рекомендацій, а для кого-то вони є повною нісенітницею. Люди всі різні, тому і ставлення до гороскопів у всіх різне.

Майже кожна людина, незалежно від психологічних і моральних переконань, фінансового становища, статі і віку, вірить в різні астрологічні прогнози. Дуже часто, на жаль, трапляється так, що гороскопи практично вирішують долі людей. Адже нерідко, навіть людина, яка відверто скептично налаштована на різні астрологічні прогнози, читаючи їх, налаштовує себе на підсвідомому рівні на описані там події.

Звичайно, непогано, якщо такі передбачення обіцяють прибуток, вдалу операцію або просування в кар’єрі. Люди в таких випадках налаштовуються на успіх і домагаються позитивних результатів. Але, іноді в гороскопах можна прочитати і про майбутні хворобах, сварках і проблемах. У таких випадках люди налаштовуються на негатив і, тим самим, самі до себе притягують різні проблеми і складності.

, , , переглядів: 1 948

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *