Гостромодні графічні стрілки: інструкція

Збір коштів на потреби армії України
09.05.2017

Гостромодні графічні стрілки: інструкція

Вже не один сезон стрілки не виходять з моди. Тепер їх малюють яскравими олівцями, підводками, вони можуть бути матовими, глянцевими і з додаванням блискіток. Та зараз візажисти пропонують нову тенденцію модного макіяжу – стрілки, які найбільше схожі на справжні арт-об’єкти – графічні стрілки.  Це макіяж не для слабких духом і точно не на кожен день. Ви бачили його на подіумах, а сьогодні навчитеся робити в домашніх умовах – в чотири простих кроки.

Отже, найголовніше – коротко. Починайте малювати стрілку з середини. Від центру ока лінія повинна розширюватися. Для зручності поставте підведенням або пензликом точку там, де у стрілки буде хвостик.

Лайфхак: для досягнення ідеально рівного хвостика, прикладіть до куточка ока, наприклад, листок паперу або скотч. Головне – слідкуйте, щоб кут був однаковим як для правого, так і для лівого ока. Найкраще для такого макіяжу підійде рідка або гелева підводка, фломастер і олівець. Тепер детальніше:

Крок 1. Блиск.

Пензликом нанесіть на повіки мерехтливі тіні рожевої гами.

Крок 2. Підводка.

Вам знадобиться рідка підводка з тонким і твердим аплікатором – окресліть з її допомогою лінію верхніх вій від внутрішнього краю до зовнішнього.

 

 

 

 

 

 

 

 

Крок 3. Під очима.

За допомогою рідких тіней – колір оберіть самі – підкресліть лінію нижніх вій, у напрямку від внутрішнього куточка ока. Але не малюйте лінію до зовнішнього куточка, зупиніться приблизно на середині, під зіницею – це створить необхідний графічний ефект.

 

 

 

 

 

 

 

 

Крок 4. Матові губи.

Завершіть образ за допомогою ірисової гами: матова помада або мус підійдуть для цього краще всього.

Ну от, чотири кроки – і ви готові виходити на подіум. Щасти!

, , , , переглядів: 1 348

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *