Гурт «Дзідзьо» зняв новий кліп на гостросоціальну тему (ВІДЕО)

15.03.2017

Гурт «Дзідзьо» зняв новий кліп на гостросоціальну тему (ВІДЕО)

Український гурт DZIDZIO представив новий кліп на пісню «Банда-Банда», в основу якого лягла життєва історія лідера групи Михайла Хоми. Артист родом з міста Новояворівськ, який знаходиться на кордоні з Польщею.

Читайте також: З великим сольним концертом до Рівного завітає Христина Соловій

«Це болюча правда життя, про те, як люди намагаються заробляти. Ми спеціально написали пісню «Банда-Банда», щоб молодь замислилася, зрозуміла, що треба вчитися, а не займатися дурницями», – розповідає фронтмен гурту.

Згідно з сюжетом «двієчники» Товстий і Худий, вирішили закинути навчання і зайнятися контрабандою. Їх однокласник Очкарик, який весь час страждав від своїх однолітків, вибрав зовсім інший шлях. Багато років пройде, перш ніж життя подарує їм ще одну зустріч – і тоді стане остаточно ясно, хто з них зробив правильний вибір.

Читайте також: Де, коли і з ким: в мережі опублікували календар матчів рівненського «Вереса»

Зйомки кліпу тривали дві доби. Серед локацій, які можна побачити в кліпі, справжня військова частина і загальноосвітня школа Києва. До зйомок не залучали професійних акторів. Троє головних героїв – це шанувальники групи DZIDZIO, – повідомляє segodnya.ua.

, , , переглядів: 786

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *