Гурт «Дзідзьо» зняв новий кліп на гостросоціальну тему (ВІДЕО)

Збір коштів на потреби армії України
15.03.2017

Гурт «Дзідзьо» зняв новий кліп на гостросоціальну тему (ВІДЕО)

Український гурт DZIDZIO представив новий кліп на пісню «Банда-Банда», в основу якого лягла життєва історія лідера групи Михайла Хоми. Артист родом з міста Новояворівськ, який знаходиться на кордоні з Польщею.

Читайте також: З великим сольним концертом до Рівного завітає Христина Соловій

«Це болюча правда життя, про те, як люди намагаються заробляти. Ми спеціально написали пісню «Банда-Банда», щоб молодь замислилася, зрозуміла, що треба вчитися, а не займатися дурницями», – розповідає фронтмен гурту.

Згідно з сюжетом «двієчники» Товстий і Худий, вирішили закинути навчання і зайнятися контрабандою. Їх однокласник Очкарик, який весь час страждав від своїх однолітків, вибрав зовсім інший шлях. Багато років пройде, перш ніж життя подарує їм ще одну зустріч – і тоді стане остаточно ясно, хто з них зробив правильний вибір.

Читайте також: Де, коли і з ким: в мережі опублікували календар матчів рівненського «Вереса»

Зйомки кліпу тривали дві доби. Серед локацій, які можна побачити в кліпі, справжня військова частина і загальноосвітня школа Києва. До зйомок не залучали професійних акторів. Троє головних героїв – це шанувальники групи DZIDZIO, – повідомляє segodnya.ua.

, , , переглядів: 922

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *