Халяльне м’ясо з Рівненщини експортуватимуть в ісламські країни

Збір коштів на потреби армії України
29.09.2021

Халяльне м’ясо з Рівненщини експортуватимуть в ісламські країни

На Рівненщині, у селі Великий Мидськ, 28 вересня Товариство «Халяль-Компанія»  відкрило перше підприємство з переробки великої рогатої худоби м’ясних порід

На весні забійний комплекс великої рогатої худоби лише будувався, а вже зараз тут розпочато виробництво. М’ясо продаватимуть в ісламські країни. Аби технологічний процес відповідав канонам ісламу, його на усіх етапах контролювали турецькі експерти.

Про відкриття першого на Рівненщині підприємства з виробництва халяльного м’яса повідомив голова Рівненської облдержадміністрації Віталій Коваль.

Одразу після офіційного відкриття підприємство подаватиме заявку на отримання сертифікату «халяль», який дозволить експортувати продукцію в усі ісламські країни. Поки що планують продавати м’ясо в Туреччину. Побудову, закупівлю та монтаж обладнання на кожному етапі контролювали турецькі експерти з тим, аби технологічний процес відповідав вимогам ісламу.

Підприємство розташоване у селі Великий Мидськ колишнього Костопільського району, тут працює близько 30 мешканців довколишніх сіл. Тут розводитимуть худобу абердино-ангуської породи і забиватимуть її не електрошоком, а за спеціальною технологією. Як саме – на підприємстві не уточнили. Усі працівники попередньо пройшли стажування в Туреччині.
, , переглядів: 639

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *